2752
2734

زیاد ندارم در حد دوتا النگو و  ی نیم ست   و ی انگشتر توری ..

ببینید باردارم . و توی ساختمونیم ما حموم نداریم  و خورد و خوراکمون یکیه   وسیله جهاز ندارم . و خاهر شوهرم فوت شد جهازش  موند ولی نچیدن برام ولی قصدشو داشتن بدن ب پسرشون . بعد شوهرم حیلی ولخرجه . خیلی مامانیه انتظار داره همه کارای ننشو انجام بدم میگه چون کوچیکتری . درک نداره باردارم . همین الن از پله میرم بالا پایین نفسم قطع میشه . خیلی کار میکنم نادیده میگیرن . بعد اظرفای شبشونو نشستم زیاد هم نبودن گفتم خودش بشوره . ابان پا شد بشوره اینقدر بمت اخم کرد همیشه قیافه میگیره و دیگه حرف نیمزنه  خیلی مغرور و بیشعور و بی درک د خیلی رکه میگه  چرا باید ت نشوری . بچها چیکار کنم تروخدا بگید میدونم ب شوهرم حتما میگهک ظرف نشست . بعد بگم چی میگه کار نمیکنه ! شوهرمم چی نمیگه بهس .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الکی خودتو بزن به مریضی بگو زیر شکمم زیاد درد میکنه یا برو دکتر بعد که اومدی بگو دکتر گفته استراحت مطلق احتمال سقط داری نباید زیاد رو پا وایسا فقط بخوابی

اون بیشعور خانمم وقتی دید دیگه نمیتونی کار کنی وظیفشه خودش کاراشو کنه یا پسرش براش انجام بده

اخه تو این وضعیت که زندگی مستقل نداری وسیله خونه نداری بچه اوردن دیگه چی بود 

تنها توصیه ای که میتونم بهت بکنم تو این شرایط اینکه خودت رو بزن به حال بد و خراب و همش بیافت برو دستشویی عق بزن 

کمرت رو بگیر بگو نمیتونم راه برم به شوهرت بگو کمرم درد میکنه شبها برات ماساژ بده همش اه و ناله کن خودت رو بنداز 

دیگه راه دیگه ای برای خودت نزاشتی بمونه 

اگر هم کار میکنی آروم و کند کار بکن وسط ظرف شستن بیا بشین بگو کمرم داره از وسط نصف میشه