2752
2734

میخوام اس ام اس بدم اون شب خسته بودم اگر الان آروم شدی صحبت کنیم.

حالا پیام بدم یا ندم بنظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بده نزاردوستیتون سردشه

ولی خیلی دلم میخواست که خودش بیاد جلو

میدونم الان پیام بدم پررو میشه

سر هیچی قهر کرده

سر هیچی باید برم دنبالش

همین ۲۰ روز پیش اون همه زحمت کشیدم واسه تولدش

خجالت نمیکشه اینجوری رفتار میکنه!!

آها خب پ مجبوری خودت بری جلو🤦

برم جلو پررو میشه ها. برم؟😅

بهش گفتم توی این ۴ سال هیچکاری واسه جلو بردن رابطه نکردی. وگرنه الان عقد بودیم. نه که دزدکی همو ببینیم. بهش برخورد گفت آره من هیچکاری نکردم.

برم جلو پررو میشه ها. برم؟😅 بهش گفتم توی این ۴ سال هیچکاری واسه جلو بردن رابطه نکردی. وگرنه الان ع ...

امروز یه فیلمی تو اینستا دیدم می‌گفت شما قربون صدقه نمیرید میگیت پررو میشه میاید شرطی می‌کنید....ولی اتفاقا برعکس به شناخت بیشتر و بهتری از طرف مقابلت میرسی

برم جلو پررو میشه ها. برم؟😅 بهش گفتم توی این ۴ سال هیچکاری واسه جلو بردن رابطه نکردی. وگرنه الان ع ...

حرفت حقیقته و حقیقت همیشه تلخه واسه همون بهش برخورده

البته نمی‌دونم شاید کاری کرده باشه ، یا داره کاری می‌کنه زودتر بهم دیگه برسید 

حرفت حقیقته و حقیقت همیشه تلخه واسه همون بهش برخورده البته نمی‌دونم شاید کاری کرده باشه ، یا داره ک ...

نه

میگه هیچ پس اندازی ندارم

راست و دروغشو نمیدونم

ته هنرش اینه که به زور من الان ۷ ماهه داره میره خدمت

بعدش داره تلاش میکنه توی قسمت اداریه سپاه استخدام بشه

ولی این فرایند خیلی طولانیه

امروز یه فیلمی تو اینستا دیدم می‌گفت شما قربون صدقه نمیرید میگیت پررو میشه میاید شرطی می‌کنید....ولی ...

دیگه دیروز هم بهش اس ام اس دادم هم بهش زنگ زدم. اس ام اس رو که جواب نداد. زنگ زدم بار اول برنداشت. بار دوم بعد از کلی بوق خوردن برداشت گفتم چرا برنمیداری گفت سرکارم سرم شلوغه مشتری هست بعداً درموردش صحبت میکنیم. منم عصبانی شدم روش قطع کردم. دیگه هیچ خبری ازش نشده تا الان. دیگه بیادم من حرف نمیزنم. هم اینستا آنفالو و ریمووش کردم هم اونجا که چت میکردیم دیلیت اکانت کردم. اگر اون میتونه بی توجهی کنه پس منم باید بتونم. درصورتی رفتم دنبالش که از همه لحاظ بالاتر و بهترم ازش. فکر کرده کیه😒

نه میگه هیچ پس اندازی ندارم راست و دروغشو نمیدونم ته هنرش اینه که به زور من الان ۷ ماهه داره میره ...

خب اگه از اول هیچی نداشت چرا اومد وارد زندگیت شد ک تو رو درگیر کنه آدم خودش کم دغدغه داره بخواد غصه نداری بچه مردم رو بخوره....

بیا یبار باهاش اتمام حجت کن بگو من دیگه کاری باهات ندارم دوس داری برو دوس نداری نرو دیگه به من مربوط نیست اگه اقدام کردی ک تا آخر همراهتم ولی اگه بخوای تا آخر عمرت به اجبار حرف من پیش بری من دیگه نیستم

همون حرفی ک خودت زدی انگار نمی‌خواد هیچ تلاشی برای زندگیتون کنه

دیگه دیروز هم بهش اس ام اس دادم هم بهش زنگ زدم. اس ام اس رو که جواب نداد. زنگ زدم بار اول برنداشت. ب ...

آفرین خوب کاری کردی ، اصلا به هیچ وجه پیگیرشو نشو دیگه تو تلاشتو کردی حداقل فردا شرمنده دل خودت نیستی اما اون چی؟ هیچی

چطور اون براش مهم نیست توهم برات مهم نباشه ، حتی اگه اومد جلو جوابشو هم نده