2752
2734

روزی از روز ها از خواب بیدار شدم خیلییی حالم خوب و انرژی داشتم‌اومدم اینجا یه متن شکر گزاری نوشتم از خدا تشکر کردم بابت روز قشنگ و انرژی که داشتم و از خوشی ها و حال خوبیام گفتم

خداشاهده خداشاهده  حتی ۱۰ دقیقه نگذشته بود یه بلاهایی سرم اومد که دهنم سرویس شد به این نتیجه رسیدم هیچووقت حال خوبمو برای کسی تعریف نکنم چه تو اینجا چه تو دنیای واقعی😂😂😂واقعا تودنیای واقعی هم هرکس تعریفم کرده یا بهم گفته خوشبحالت بعدش یه بلایی سرم اومده

بنظر من زندگی و رابطه هایی که خوشیاشون استوری نمیشه به اشتراک گذاشته نمیشه دوامشون خیلی خیلی بیشتره.

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله به بار با کاربری قبلیم یه چی گفتم دعوام شد با همسرم در حد کشتار🤣🤣

اتفاقا یبارم من تاپیک زده بودم شوهرم خوبه و دعوامون نمیشه همون شب دعوامون شد😂😂😂😂🤦‍♀️پر انرژی منفی هست این سایت

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
باید خیلی قوی باشی انرژی منفی اینجا روت اثر نذاره چون متاسفانه افراد تنگ نظر زیاد هست

درسته موافقم

یبارم من عکس شوهرمو گذاشتم گفتن مهربونه و این حرفا ،طفلکی چنان مریض شد که خدا میدونه و بس

وای بیچاره

باید خیلی قوی باشی انرژی منفی اینجا روت اثر نذاره چون متاسفانه افراد تنگ نظر زیاد هست

ربطی ب تنگ نظری نداره. کسی ک زندگی خوبی نداره ناخودآگاه با دیدن این چیزا ب حال خودش آه میکشه.  و این آه گریبان باعث و بانیش رو میگیره

ربطی ب تنگ نظری نداره. کسی ک زندگی خوبی نداره ناخودآگاه با دیدن این چیزا ب حال خودش آه میکشه.  ...

ربطی نداره  اگه اینطوری باشه کل دنیا باید بدبخت بشن

بخدا من انقد تو این سایت تاپیک خیانت و طلاق و فقر دیدم که یکی میاد از خوشیش تاپیک میزنه همه بهش میپرن و عقده هاشونو سرش خالی میکنن

کلا  یسریا چشم ندارن خوشی دیگران رو ببینن فقط منتظر تاپیک های دعوا هستن و خیانت

ربطی نداره  اگه اینطوری باشه کل دنیا باید بدبخت بشن بخدا من انقد تو این سایت تاپیک خیانت و طلا ...

تاپیک بدبختی رو میزنن ک درد دل کنن. من نمیگم تاپیک خوشی نباشه اما بعضیا چیزا ک خاص هست و هر کسی نداره رو نباید گفت

تاپیک بدبختی رو میزنن ک درد دل کنن. من نمیگم تاپیک خوشی نباشه اما بعضیا چیزا ک خاص هست و هر کسی ندار ...

اونو که همه حق دارن

منظور من این بود یکی تاپیک خیانت میزنه بازدیدش بیشتر میشه تا کسی که از حال خوبش تاپیک میزنه

تازه اگرم بیان تاپیکش کلی متلک میندازن و انقد بهش انرژی منفی میدن که طرف پشیمون بشه