2733
2734

ببینید باردارم . و توی ساختمونیم ما حموم نداریم  و خورد و خوراکمون یکیه   وسیله جهاز ندارم . و خاهر شوهرم فوت شد جهازش  موند ولی نچیدن برام ولی قصدشو داشتن بدن ب پسرشون . بعد شوهرم حیلی ولخرجه . خیلی مامانیه انتظار داره همه کارای ننشو انجام بدم میگه چون کوچیکتری . درک نداره باردارم . همین الن از پله میرم بالا پایین نفسم قطع میشه . خیلی کار میکنم نادیده میگیرن . بعد اظرفای شبشونو نشستم زیاد هم نبودن گفتم خودش بشوره . ابان پا شد بشوره اینقدر بمت اخم کرد همیشه قیافه میگیره و دیگه حرف نیمزنه  خیلی مغرور و بیشعور و بی درک د خیلی رکه میگه  چرا باید ت نشوری . بچها چیکار کنم تروخدا بگید میدونم ب شوهرم حتما میگهک ظرف نشست . بعد بگم چی میگه کار نمیکنه ! شوهرمم چی نمیگه بهس .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

ببین اگه مجانی داری میشینی اونا حق دارن سرت منت بزارن فکر کردی پول از سر راه اوردن که هم بهتون خونه بدن هم خوراکتونو بدن خب شماام چهارتا ظرف بشور فقط بخور و بخواب راه انداختی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اگه مجانی داری میشینی اونا حق دارن سرت منت بزارن فکر کردی پول از سر راه اوردن که هم بهتون خونه ...

مجانی ؟؟ شوهدم کلی زحمت کشید برا طبقه بالا کلی هزینه کرد خودش تنها . . بعدشم خورد و خوراک وقتی شوهرم بیاد تازه بدنشون ویتامین میگیره .فقط بلدن برنج خورشت بخورن  هیچ  تنوعی نمیدن .  دیگه شوهرم پولتشو خرجشون میکنه بهسون کمک میکنه وسیله میگیره چیکار باید بکنه دیگه .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2731
خب چرا جدا نمیکنی غذا خوردنت وببین تو بچه ات بیاد درگیریت خیلی زیاد میشه نمیتونی بهشون برسی هرروز با ...

باید امروز با شوهرم حرف بزنم اگه لازم شده طلا میفروشم.

اول باید با شوهرت کنار بیای که راضی بشه وسایل تهیه کنه و خورد و خوراکتون رو جدا کنید بعد با خانواده ...

نمیدونم. وسیله هست اگه مادر شوهرم بده بم . خودش ک همچی داره .. ولی اگ لازم باسه طلا میفرشم ی حموم بندازیم .

مجانی ؟؟ شوهدم کلی زحمت کشید برا طبقه بالا کلی هزینه کرد خودش تنها . . بعدشم خورد و خوراک وقتی شوهرم ...

خب توقع داری مواد غذایی ام‌مجانی بدن ؟شما باید خودتون مواد غذایی کامل بیگرین و جدا غذا بزارین نه اینکه یکی دیگه بپزه شما حاضر و اماده بخورین 

خب توقع داری مواد غذایی ام‌مجانی بدن ؟شما باید خودتون مواد غذایی کامل بیگرین و جدا غذا بزارین نه این ...

عزیزم انگار دعوا داری دارم میگم من همش کار میکنم اون با گدشیش بازی میکنه . بعدشم مگ من کلفتم .  غذا رو جدا نیمزادین باهم میخوریم از همون .

من اول با شوهرم صحبت کردم اونم اولش مخالفت کرد که ناراحت میشنو بچشونم و اینا 

گفتم تو بچشونوی من حتی سر سفره شون راحت نمیتونم غذا بخورم خلاصه با اکراه قبول کرد شب رفتیم وسایل خورد و خوراک خریدیم وقتی داشتیم میرفتیم طبقه ی بالا پدر شوهرم وایساد سرو صدا که این مسخره بازیا چیه ما یکی هستیم من سکوت کردم رفتم بالا از فرداش شروع کردم به پخت و پز ماذرشوهرم عصبانی اومد بالا و دید قهر کرد رفت پایین منم باز سکوت کار خودمو کردم و تکرار که بالاخره مجبور شدن کنار بیان

ی گاز بخر با وسایل معمولی که بتونی غذا درست کنی  حالا حمام هم فعلا نشد اشکال نداره درهفته هروقت ...

ن حمام واجبه باردارم فردا نمیتونم از پله برم و بیام هی بچمو بببرم حموم . اخرس ک چی پول ندم حموم خرج الکی میشه.