2733
2734

من نامزدی جدا شدم

هنوزم عذاباش یادم میوفته متنفر میشم از خودم که زودتر جدا نشدم

و حسرت اینکه اگه آدم میشد زندگیمونو میکردیم🖤

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم

به این مسائل فکر نکن عزیزم به فکر تحصیلاتت و شاغل شدن باش به خودت برس باشگاه برو

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهار سال با طرفم زندگی کردم 

چهار سال هم طول کشید جدا بشم 

هنوزم عذابهاش یادم نرفته ولی دیگه گذشته دیگه 

اما یه ازدواج خوب کردم خداروشکر و دو تا فرشته دارم و یه همسر نازنین و همه چیز تمام

2731

عزیزم چیزی ک تموم شده پروندشو ببند ادمی ک بخاطرت حاصر ب تغییر نبود وراحت رفته ارزش فکرکردن نداره منم جدا شدم یبار الانم ازدواج کردم دوباره ازدواجومیکنی  وطوری قبلی فراموش میکنی انگار ن نبوده چون هیچ ادمی ازخوشی طلاق نمیگیره

من چهار سال با طرفم زندگی کردم  چهار سال هم طول کشید جدا بشم  هنوزم عذابهاش یادم نرفته و ...

۴ سال تمام شکنجم داد،فحش تحقیر کتک،همسر الان منم فرشتست ولی سایه تاریک گذشته ولم نمیکنه😔

مانا باشید عزیزدلم

با اینکه واسم عزیزین،حق توهین و تیکه انداختن و و هر گونه حرف منفی رو به پروفایلم ندارین😘❤️صلوات بفرستین واسشون.رضیت برضائک و تسلیم لامرک❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
عزیزم چیزی ک تموم شده پروندشو ببند ادمی ک بخاطرت حاصر ب تغییر نبود وراحت رفته ارزش فکرکردن نداره منم ...

ازدواج کردم،همسرم خیلی خوبه اصلا قابل قیاس با اون آشغال نیست،فقط گذشته یادم میوفته هی حالم بد میشه

چه قشنگ گفتین

آدمی که بخاطرم حاضر به تغیر نبود 🙂

۴ سال تمام شکنجم داد،فحش تحقیر کتک،همسر الان منم فرشتست ولی سایه تاریک گذشته ولم نمیکنه😔 مانا باشی ...

همه ادما ک شبیه هم نیستن عزیزم پس حالا ک همسرت خوب کاری نکن گذشتت باعث اسیب ب زندگی فعلیت بشه

ازدواج کردم،همسرم خیلی خوبه اصلا قابل قیاس با اون آشغال نیست،فقط گذشته یادم میوفته هی حالم بد میشه ...

خداروشکر کن همسر فعلیت خوبه میدونی چرا  چون من ازدواج دومم باز مسائل زیادی دارم ک دارم کم میارم اون ادم ارزش فکرکردن نداره

منم گذروندم عزیزم 

میفهمم چی میگی

جای شکنجه هاش تا مدتها روی بدنم بود 

خداروشکر که ازدواج کردی دوباره 

قدر همسرتو بدون 

ول کن گذشته رو 

بخدا گذشته کیسه زباله متعفنی هست که درشو باز کنی فقط بوی گند میده 

نذار این زندگیتم خدایی نکرده تحت الشعاع گذشته ت قرار بگیره 

قشنگ سرتو گرم کن

نمی‌دونم شرایطتت چیه 

درس میخونی کار می‌کنی ورزش می‌کنی 

افکار شیطانی رو از خودت دور کن 

اما قشنگ از صبح خودتو مشغول کن 

بعدشم از خودت بپرس فکر کردن به گذشته و غصه خوردن چه چیزی رو تغییر میده ؟ ببین جوابی پیدا می‌کنی ؟

عزیزم تو گذشته زندگی نکن وقتی الان زندگی خوبی داری چرا بجای لذت بردن تو گذشته ای؟

یادم میوفته عذاب میکشم😔

شما که دو روز پیش راجب عروسیت گفتی چه برنامه ای داری و اینا🤔

بله من ازدواج کردم

دنبال زیر بغل مارین؟