2752
2734

یک سوال لطفا کمکم کنید

اگر یک نفر باشه که میدونه شما از چی ناراحت میشید و هی تکرار میکنه اونو بیش از ۳الی ۴ بار و در کنارش روز تولدتم خراب میکنه و کلی ناراحتت میکنه و دلتو میشکونه، باهاش مثل قبل که دوستیتون بود میشید؟

من همیشه میبخشیدمش ولی اینبار اصلا نمیتونم یه لحظه به خودم میگم بیخیال مثل قبل نشو باهاش ولی مثل بقیه باهاش رفتار کن، یاد کارهاش که میفتم نمیتونم

اینم بگم به طور اجبار هر روز میبینمش و یه اکیپ هستیم و فقط منو اون باهام حرف نمیزنیم البته اون خیلی وقتا اومد جوری رفتار کنه که باهام حرف بزنیم من یکم سرد رفتار کردم

خلاصه همین دیگه نظرتون چیه 

تو اسممو میدونی،نه داستانمو...

خیلی دلم میخواد بزنم تو دهنش ولی میترسم از دل شکستن🥲

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی دلم میخواد بزنم تو دهنش ولی میترسم از دل شکستن🥲

دیقا منم خیلی وقتا موقعیت پیش میومد که مثل خودش ناراحتش کنم ولی نکردم دوست ندارم کسیو ناراحت کنم

تو اسممو میدونی،نه داستانمو...
دیقا منم خیلی وقتا موقعیت پیش میومد که مثل خودش ناراحتش کنم ولی نکردم دوست ندارم کسیو ناراحت کنم

شما بزرگوارید.

فقط ازش دوری کن

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.