2733
2734
عنوان

مهد کودک و پیش دبستانی

45 بازدید | 3 پست

عزیزان پیش دبستانی خیلی خوب که مطمعن باشید تو محدوده هروی پاسداران میشناسید خسته شدم از گشتن و نگرانی پسرم یکم تکلمش سنگین خیلی نکرانشم که کجا بره

تعداد رای : 0
نظرسنجی
5
0
0%
6
0
0%

یعنی چی تکلمش سنگینه؟ البته ببخشید میپرسم چون دیروز ک رفته بودم واسه مهد برای پسرم سوال کنم ی مادری میگفت دخترش مشکل گفتاری داره، چون نیمه اولی هم بود مدیر موسسه گفت اول مشکل گفتاریشو رفع کن بعدا بفرستش گفت ببر کلاسهای کمپ تابستانه ک قراره تابستونا تشکیل بشه کلا جاهایی ک بچه ها با هم مقلیسه میشن و ازشون سوال جواب میشه نبرش

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
یعنی چی تکلمش سنگینه؟ البته ببخشید میپرسم چون دیروز ک رفته بودم واسه مهد برای پسرم سوال کنم ی مادری ...

یعنی به دکمه میگه دمکه به صندلی میگه صللی اینطوری ولی ده بیست درصد کلماتش اینطوری و اینکه ارومه از حقش دفاع نمیکنه بلد نیس بیاد بگه کسی اذیتش کرده یانه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی به دکمه میگه دمکه به صندلی میگه صللی اینطوری ولی ده بیست درصد کلماتش اینطوری و اینکه ارومه از ح ...

بهترع فعلا نبری ولی تابستونو ببر کلاسهای مختلف ک رقابتی نباشه با همسن و سالاش باشه

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
2731