2733
2734

چیکار کنم واکنش درستم چی باشه ؟ اخلاقش همینه انتظار  داره کلفتش باشم با اینکه باردارم..

وقتی ی کاری انجام میده همس بقشو میزنه اخم میکنه  و حرف نییزنه . اسکل بی ریخت اعصابمو خورد کرده.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

برو خونت

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو خونت

برم خونم براچی ؟  خونمون طبقه بالاست . ولی خورد و خوراکمون با مادرشوهرم یکیه 

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2731

اخم کنه اصلا محل نده 

مادرشوهر من جلو خودم به همسایه ش که اومده بود سر بزنه بهش گفتش 

اره اینم میخوابه سر ناهار بیدار میشه 

منم یدفعه همچین خندیدم براش دست زدم گفتم ای جووونم بازم بگوو دیگه چیکار میکنم 

خودشم خنده ش گرفت 

کلا اصلا این حرکات و اخم و ...رو حساب نکن 

کار خودتو کن هر چی خودت میدونی

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
جدا شو خب، مگه شوهرت وضع مالیش بده؟

تازه ازدواج کردیم ولی باردار شدم .

میره سرکار ولی هیچ پیش نمیوفتیم چون ولخرجه گوش بگیر نبست جوگیره .همش میره چیزای گرون میگیره . ن حموم دارمی ن دسشویی ن هیچی . .

سعی کن خیلی سریع خورد و خوراکت رو جدا کنی وگرنه مجبوری یک عمر کلفتی کنی من نمیدونم این مادرشوهرا عق ...

ن عقل تو سرش نبود و نیست شوهرم بدتره . بچه ننه هست .ولخرجه  جوگیره همش جیزای بدرد نخور و گرون میگیره . نمیزاره پس انداز کنیم ی حموم حداقل بندازیم تونمون تشکیل شه کامل. بعد کم کم  وسایل رو بزارقم و جدا شیم.

جدا شو ازشون تا حساب کار دست شوهرت بیاد بفهمه باید پولاشو خرج زندگی کنه

چجور جدا شم .  وسایل هنوز چیده نشدن . شوهرمم  ک از مادر بدترا میگه  تو کوچیکتری کار بکن . متو سر بلند کن 😐😐😐😐  دیوانست منم دیگ سر ب سرش نمیزارم میگم باش  .بعد ننش میگه زنت هیچ کاری انجام نمیده هرکاریو من انجام میدم میگه   خودم انجام دادم.

تازه ازدواج کردیم ولی باردار شدم . میره سرکار ولی هیچ پیش نمیوفتیم چون ولخرجه گوش بگیر نبست جوگیره ...

وای خدایااااااااااا بعد تو همچین شرایطی بارادار هم شدی؟! 😐 

بیچاره اون بچه

طبقه بالا چطوری حموم دسشویی نداره؟منظورت اینه که خونش دوبلکسه و تو تویه اتاقش ساکنی؟!

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺