2733
2734
عنوان

استرس ازمون اموزش پرورش پیرم کرد

85 بازدید | 10 پست

خوندم اما الان فک میکنم هیچی بلد نیستم،هیچی یادم نیست. کلا هم رشته من یک نفر میخوان،رقابت خیلی زیاده. میشه برام دعا کنید؟

زندگیم خیلی تغییر میکنه اگه قبول بشم

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 

شما پنج ماه زمان داشتید استرس چی 

ما آموزگاری ۲۸نفر میخواست ۱۵۰۰نفر تو شهرمون شرکت کرده بودن با سی و پنج روز فرجه برای خوندن 

نگران نباش الان شما فول فول هستی 

نگران کتبی نباش فقط تو مصاحبه برای شما رقابت بالاست

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
شما پنج ماه زمان داشتید استرس چی  ما آموزگاری ۲۸نفر میخواست ۱۵۰۰نفر تو شهرمون شرکت کرده بودن ب ...

سه ماه زمان داشتیم زیبا.

من شاغلم،بچه دارم. نگرانیم سر اینه مثل ادمی که مجرده ، و شاغل نیست، وقت نداشتم روزی ۱۰ساعت بخونم. ۲۸نفر خیلی خوبه که.

سوالا سخت بود؟

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه ماه زمان داشتیم زیبا. من شاغلم،بچه دارم. نگرانیم سر اینه مثل ادمی که مجرده ، و شاغل نیست، وقت ند ...

۲۸نفر بین تمام رشته ها تا منابع پیدا کنیم یک ماه فرصت بود سوالات مفهومی بود و اگر تسلط نداشته باشی گیجت میکرد 

سنجش کلا سخت گیره ولی شما متاهلی و بچه داری کلی امتیاز بهتون اضافه میشه عملا مجردها تو رقابت با شما از دور خارج میشن 

یه دور کارنامه ها رو ببین 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2731
۲۸نفر بین تمام رشته ها تا منابع پیدا کنیم یک ماه فرصت بود سوالات مفهومی بود و اگر تسلط نداشته باشی گ ...

امتیاز شما چطور شد 

قیول شدین

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
امتیاز شما چطور شد  قیول شدین  

خیر ۲امتیاز از حد نصاب کم آوردم 

گفتم که امتیاز متاهلی خیلی زیاده نمی‌تونیم با متاهل ها وارد رقابت بشیم مگر اینکه از یک سال قبل بخونیم یکی از کاربرهای همین جا ۲۴امتیاز تاهل و فرزند گرفت 

خیر ۲امتیاز از حد نصاب کم آوردم  گفتم که امتیاز متاهلی خیلی زیاده نمی‌تونیم با متاهل ها وارد ر ...

بله همین طوره متاهلی واقعا کمک کننده هست. من تا ۳۲ هم دیدم 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
بله همین طوره متاهلی واقعا کمک کننده هست. من تا ۳۲ هم دیدم 

خیلی رقابت استخدامی ناعادلانه است هم سهمیه ها هم امتیاز متاهلی 

اصلا اون چیزی نبود که تو دفترچه قید شده بود فقط باید کارنامه ها رو میدی سرت سوت میکشید 

همین جا یه کاربر که ۲۵درصد سهمیه داشت می‌گفت من ۶۰تاسوال جواب دادم احتمالا ۴۰تا درست باشه قبول میشم فکر کن نخونده میرن سر جلسه بعد من کور شدم و قبول نشدم

خیلی رقابت استخدامی ناعادلانه است هم سهمیه ها هم امتیاز متاهلی  اصلا اون چیزی نبود که تو دفترچ ...

چی بگم عزیزم. دنیا همینه 

منم جمعه امتحان دارم بدون هیج سهمیه ای حتی متاهلی

چی بگم عزیزم. دنیا همینه  منم جمعه امتحان دارم بدون هیج سهمیه ای حتی متاهلی

انشالله قبول میشی همین دو روز حسابی تست کار کن 

انشالله قبول میشی همین دو روز حسابی تست کار کن 

ممنونم عزیزم.  چشم حتما