2752
2734
عنوان

میخوام کل کاربریم حذف بشه

115 بازدید | 22 پست

میخوام کل تاپیک هام حذف بشن کلن همه کاربریم

چیکار باید بکنم؟ 

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۸۶ تاپیک داری

باید هر هفته روزای زوج لینک بدی نی نی یار

روزی یدونه هفته ای سه تا پاک میکنه

حالا خودت ببین چقد طول میکشه

کردستانم تسلیت 🥲🖤همون کردستان_زیبا و بانو_کورد                                        بازم تعلیق شدم🤭
اصلا پاک نمیکنن 

میکنن بفرستی

همین الان تایمشه بفرست برای نی نی یار یک لینک تاپیکتو

ببین تاپیکای منو گزارش میزنی ؟

کردستانم تسلیت 🥲🖤همون کردستان_زیبا و بانو_کورد                                        بازم تعلیق شدم🤭

راهی نداره همه اطلاعاتتون باقی می مونه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

قید کاربریتو بزنی راحتری

یع حرف چیز دار بگو

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
چطور باید گزارش زد؟

وارد کاربری من میشی

موضوعات تاپیکام بالا میاد

وارد تاپیکم شو

سه نقطه اخر متن تاپیک هست سمت راست

گزارش تاپیک نامناسب

علت اینارم یچز الکی بنویس

2706