2752
2734
عنوان

پیشنهاد کار خیر 🧱

48 بازدید | 6 پست

سلام وقتتون بخیر 

خوب هستین ؟. صبحتون زیبا 

میشه لطفاً یه کاری پیشنهاد بدین که خیر باشه 

و بتونم کمک کنم ؟ 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

کمک به ایتام‌ از طریق یک سایت معتبر..

کمک به خیریه های معتبر..

هدیه به کودکان کار..

آزاد کردن زندانی های غیرعمد یا جرائم مالی.

کمک جهزیه به عروسی که وضع مالی خوبی نداره..

هدیه به بچه‌هایی که تو خیابون می‌بینی به صورت رندوم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان وضع مالی خیلی خانوداه ها خرابه اگه می خوای کمک می تونی هرچند کم به خانوداه های بی سرپرست کمکم ک ...

پبشنهاد خیلی خوبیه ممنون ❤️🙏

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2731

به یه تخته چند گل رز و چند تا پول بچسبون و بذار یه جای خوب تو خیابون

به آسایشگاه سر بزن

برای بچه های پرورشگاه هدیه ببر

و.... 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

سلام

صبح شماهم بخیر 

کار خیر که فراوون... باید ببینی کدومش در توانت هس

میتونی مرغی، برنجی، روغنی، چیزی بخری و به همسایه یا کسی که میدونی احتیاج دارن کمک کنی

خوراکی بخری و ببری سر چهارراهها به کودکان کار بدی

بری سوپرمارکت محله و بدهی اونایی که میدونی وضع مالی خوبی ندارن تسویه کنی 

و.... 

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
سلام صبح شماهم بخیر  کار خیر که فراوون... باید ببینی کدومش در توانت هس میتونی مرغی، برنجی ...

مرسی از پیشنهاد های خوبتون ❤️