2752
2734
عنوان

پیرو تاپیک چندسالگی ازدواج کردین

120 بازدید | 7 پست

خیلی ها سن زیر ۲۵ ازدواج کرده بودن و خداروشور راضی بودن

یا یکی میگفت۱۷ سالگی ازدواج کردم فک میکنم یه مقدار هنوز جا داشتم

حالا من ۳۳ سالگی ازدواج کردم و هنوز میگم عجله کردم🤣🤣

من فک میکردم سن ازدواج رفته بالا ولی انگار نه نرفته بالا و خیلی ها سن پایین ازدواج میکنن

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همه سنی هست

من الان ۳۸ هستم خودم دوست دارم پنج سال دیگه

راحتم الان

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خوشبختی به سن ازدواج ربطی نداره من19سالگی ازدواج کردم اولای زندگیم خیلی سختی کشیدم چون بامادرشوهر بودم ولی الان راضیم دختر عموم25سالگی ازدواج کردتا الان 4بار اقدام به طلاق کردن و ناراضیه دختر خالم 33سالگی ازدواج کرد شدیدا راضیه اونیکی دختر خالم41سالشه مجرده و اونم راضیه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی)