2733
2734
عنوان

بعض از پسرای سایت واقعا خوبن

| مشاهده متن کامل بحث + 2302 بازدید | 190 پست
جدی میگی 😂😂😂حالا شوهره خوبه 😕

اره خدایی پسر خوبیه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
والا برا ما هرچی اومدن میخاستن آشناشن!اخه اشنایی تو نی نی سایت؟!😐🔪

کم توقعن اخه😂😂

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکیشون گفت اصل بده اسم خودشو دخترونه گفت سنشم ۳۶اینا من تو ورزش کمک میخواستم داشت درباره چربی های ...

😂😂😂😂😂😂

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
2731
دوست دارم الان اسکرین درخواست دوستی هاتو بفرستی با این تاپیکت😂😂😂

پی وی؟😂😂

اتفاقا تاپیک مشکلات میزنی .. میخوان بهت نزدیک شن و... 

امضام بخون

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده

اره دیدم ادمهای باشخصیت که کاربریشون زدن اقا ولی اون ادمهای عوضی که کاربریشون زدن زن بعدم میان عوضی بازی در میارن ازشون متنفرم.

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
دوست منم اشنا شد الان نامزدن😂

جدی نامزدن😂😂

نه اینو میگم که تعریف تمجید کردی ازشون😂

دیگه ما هرچی دیدیم و شنیدیم رو گفتیم😂😂😂

😂🤣فقط عمومی ،بنده خدا چه شوکی بهش وارد شده😂😂

آره طرف کل این مدت همش می‌گفت کلی آدم هواخواه منن...فلان همکار فلان دوست فلان فامیل...

اینم با خودش می‌گفت لابد قیافه معقولی داره 

عکس رو من دیدم مسخره نمیکنم اما یه قیافه داغون خیلی داغون دندونا تمام کج و کوله 

در کل پسرا اعتماد بنفس بالایی دارن خیلی بالا 

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.
اسماشون و بگو ازشون تقدیر کنیم 😅

😂😂😂

2706