2752
2734
عنوان

دخترای دیگ خیلییی باهاش گرم میگیرن

281 بازدید | 14 پست

من ی امتحان خیلی مهم دارم برای همین بهش گفتم یمدت جدا باشیم تا من با تمرکز درسمو بخونم 

گفت من تو رو دوس دارم و هر چی که مانع موفقیتت بشه حتی اگه خودم باشم رو از راه برمیدارم

بعد امتحان منتظرت میمونم

بعد ما ی گروه دوستی داریم اینم هست چون خیلی پسر مودب و خوش رفتاریه کمک همه ام میکنه تو زمینه درسی و اینا دخترا گروه خیلی باهاش صمیمی میشن من لفت داده بودم امروز ی نگاه کردم دبدم چقدر دورشو گرفتن هی ریپلای میزنن روش و حرفای صمیمانه میزنن

حالم بد شد

چیکار کنم من☹️

کاربری دست دو نفر🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهتره فعلا ذهنتو درگیرش نکنی درس هات که تموم شد میتونی دوباره بری پیشش باهاش صمیمی بشی و وقتی یه فرصت مناسب پیش اومد اشاره ی کوچیکی به این موضوع کنی و حرفاش رو در این مورد بشنوی

هیچی  بچسب به درست 

چیزیم بگی بهت میگه امل بددلو دورتو خط میکشه به غیر از همسرتم انتظار تعهد و رعایت حدومرز تو چت و گفت و گو رو هم ازهیچکس نداشته باش 

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
پسر مودب و خوش رفتار یعنی اینکه زیاد رو میده رفتارا دخترام واسه رو دادن زیاد اونه 

ببین کلا رفتارش اینطوریه 

با مردم مهربونه 

بد برداشت میشه رفتارش 

من حتی یبار بهش گفتم گرم میگیری و اینا گفت میخوام قربونت برم از اینکه حسادت کردی خیلییی خوشم اومده چشم من بیشتر دقت میکنم

ولی الان نگاه کردم میبینم دخترا کلی شوخی کردن باهاش اینم فقط ایموجی داده

کاربری دست دو نفر🌱
مگه فقط شما امتحان داری !! یا کلا نرو توی رابطه یا این قطع و وصل کردن ها آخر به ضررت میشه 

ی ازمون مهمه

خودش گفت من دوس دارم موفقیتت رو ببینم جات تو قلبم محفوظه

کاربری دست دو نفر🌱
مثلا یه پیام بهش بده یاد آوری کن که تو عشقشی و فراموشت نکنه دوباره رو درست متمرکز شو

نمیخوام خودمو یاداوری کنم براش 

اصلا ولش کن هر چی که شد☹️

کاربری دست دو نفر🌱
ی ازمون مهمه خودش گفت من دوس دارم موفقیتت رو ببینم جات تو قلبم محفوظه

خب باشه عزیزم 

ملت تازه شوهر و بچه دارند اگه این مدلی باشه باید همه چیزو تعطیل کنند

شما اگه اطمینان داری به طرف دیگ نباید دلهره داشته باشی 

و خب ازمونت برات مهم تر دیگه 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨