2733
2734
عنوان

عشق زیادی نمک رو زخمه💔💔

76 بازدید | 5 پست

خیلی بده خیلی  حالم بده مگه منچهگناهی کردم عاشق شدم عاشق کسی  که فقد از اسمشو میدونم  هر دوباره دیدمش هربار دیدمش حالم بدتر شده 😭  هیچوقت نمیرفتم به اون درمانگاه هیچوق نمیدیدمش 💔 چه زندگی بدون غم داشتم الان این درد منو از پا داورد چه دعای بخونم قلبم اروم شه 

حتی عکسشو ندارم من هیجی ازش ندارم دلم اروم بگیره 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

بچها شغلش پرستاره 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

شاید خیلیا الان بهت بخندن ولی دوستم 18سال پیش توسن دوازده سالگی لایه نگاه عاشق شد برای اولین و آخرین بار وحالام ک حالا باوجود متاهل بودن دوطرف تودلش خون گریه میکن کاش اگ بهم نمیخورید زودتر دلبکنی  این عشق دوستمون نابود کرد 18ساله ازته دل نخندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید خیلیا الان بهت بخندن ولی دوستم 18سال پیش توسن دوازده سالگی لایه نگاه عاشق شد برای اولین و آخرین ...

😭😭😭😭😭😭😭😭کاش الان دلم میخواد بمیرم  اضلا دلم طاقت نداره

2731
اروم باش خیلی میفهممت چندساله بیابغلم

😭😭18سالمه 🥺🥺🥺🥺مرسی