2733
2734
نمیدونم والا گفتن لایک کن

اسمت😂🥲

ندیدم‌سرعتی‌بالاتر‌ازتغییرِ‌آدما؛-https://abzarek.ir/service-p/msg/1868300لینک چالشم اگه حرفی داشتید....در اخرین تاپیک اکانت ملکه__بنفش دلیل تعلیق شدنمو توضیح دادم...خلاصه بگم من خودمو تعلیق کردم تا ۱تیر و برمیگردم اونموقع:)حرف مهمی داشتید تو چالش بزنید:)لاو یو:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نداشته ها از فقر 

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
2731

با انجام دادن کارایی که علاقه بهشون داری و به صلاحته

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

به نظر من اگه بتونی به خودشناسی برسی همه راهو رفتی اونوقت از هر ثانیه ت لذت میبری

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
بخدا اگه با هربار گفتن این جمله هزار تومن میدادن الان میلیاردر بودم 😂😂😂 

😂😂

ندیدم‌سرعتی‌بالاتر‌ازتغییرِ‌آدما؛-https://abzarek.ir/service-p/msg/1868300لینک چالشم اگه حرفی داشتید....در اخرین تاپیک اکانت ملکه__بنفش دلیل تعلیق شدنمو توضیح دادم...خلاصه بگم من خودمو تعلیق کردم تا ۱تیر و برمیگردم اونموقع:)حرف مهمی داشتید تو چالش بزنید:)لاو یو:)

چه جوری والا،  دیروز یه جا میخوندم اونی که باشگاه میره روتین پوستی داره خیالش راحته راحته،  تو فکر کنکور و دانشگاه و نمره گرفتن به اون صورت نیست،  عصرا قهوه میخوره حقوقش بالای 80تومنه 

مثلا غذا بخوری بیرون بری  سالار دلبران باشی  فحش ندی غذات رو نصفه چال نکنی بخوای از نداشته هات نیمه لیوان بخری که بعد چی مادرشوهرت خیانت کنه بهت اونم چی با کی و بعد خواهر شوهرت دستت کنه لای در و واسه نینی دار شدند دعا کردن

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني