2733
2734

حال ندارم فردا میخندم

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال منم بعضی وقتا میگیره بعضی وقتا نه 

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو

منم به این موضوع فکر میکردم. طرف ناراحت میشه  خدا برا اونی که کسی که ناراحتش کرده یه عذابی میده حالا ما 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
چرا خب 🤔 البته اگه بگیر بود نصف فامیل سقط میشدن😁

همین. حکمت بوده😅

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

من آه دارم

ولی بگیر نیست

خودمو می گیره   

مثلا خواهرشوهرم خیلی اذیتم کرد گفتم الهی یکی مث خودتون گیر دخترت بیاد بفهمی من چی می کشم

بعد یکی مثل خودشون گیر داداشم اومد     

می‌دونی چون سختی نکشیدی ...چون زندگی برات راحت بوده ... دلشکسته ها اه عجیبی داره .....فان

تا حالا صدای شکستن قبلتو شنیدی ...

من شنیدم 

تا حالا حس کردی یه بشکه آب سرد روت ریختن از حرف طرف مقابلت 

تا حالا حمله عصبی آسم داشتی 

می زنم به خنده که یادم بره چقدر اشک ریختم 

نگران نباشید و نفرین نکنید  بسپرید به خدا سریعتر از آهتون نتیجه میده

می دونم یه کم بدجنسیه 

ولی میخوام ببینم وقتی یه نفر می سوزونه تو رو با حرفاش خدا چیکارش میکنه 

معمولا اتفاق خاصی نمیفته خوش وخرم به زندگیش ادامه میده تو می مونی ویه عمر نشخوار فکری