2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله

کتاب بخون حداقل

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

ببخشید من خانه دار نیستم 

اما 

به نظرم هیچ چیزی جذاب تر از زن خونه دار نیست که خسته از سرکار بری خونه 

یه زن ترگل ورگل و مرتب و خوش رو با یه غذای خوش بر رو منتظرت باشه 

زن کارمند 

خسته میره با شوهرش خونه عصابیه پاچه می گیره    غذا هم یکی در میون هست همونم هول خولی و از سر واکنی 

مخلفات سفره هم الکی پلکی با ضرف گندش وسط میزه   

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
ببخشید من خانه دار نیستم  اما  به نظرم هیچ چیزی جذاب تر از زن خونه دار نیست که خسته از س ...

😂😂👌🏻 اخ گفتی 

من بعضی وقتا دلم برا همسرم میسوزه 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"