2752
2734
عنوان

ی سوال از مامانی باردار و خانما ...

331 بازدید | 54 پست

من خودم بچه ندارم . اما مثلا میبینم طرف دو تا دختر داره ، میفهمه سومین بچش هم دختره، خیلی ناراحت میشه ، میخواستم ببینم این خیلی مسئله ناراحت کننده ای هستش ؟ 

نمیتونم درک کنم چجوری بعضیا انقدر به هم میریزن . 

میدونم دوس دارن جنسشون  جور باشه . اما یعنی واقعا انقدر حال آدم بد میشه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم تجربه ش رو‌نداشتم

من دومی رو‌باردارم  که پسر هست ولی اگه‌دختر هم‌کیبود خوشحال میشدم چون با خپاهرش جفت میشدن و خیلی شرایط واسشون اوکی تر میشد

خدا همه بچه ها رو‌برای پدرمادرشون حفظ کنه

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰

من با اینکه ی پسر دارم.ولی شدیدا اونارو درک میکنم.همه میخان جنسشون جور باشه.انشالله خدا به هرکی آرزوشه از هر دوتاش بده

وقتی کفتارها خوشحالی می کنند یقین بدان شیری بر زمین افتاده. ی ضرب المثل ترکی میگه:اگه نفرین زنهای روسپی،بِگیر بود تا الان ک....ر همه ی مردا شکسته بود.

برا حرف بقیه است عزیزم من خودم دختر دومم دنیا اومد شوهرم خونه زد به نامم ولی بقیه مدام میگن سومیو بیار پسر بشه خصوصا پیرزنای فامیل و مادرشوهرم

مادرشوهرم میگفت انگار چیکار کرده دوتا دختر آورده خونه ب نامش کردی حقیقتا دلم شکست

ولی ب شوهرمم گفتم اگ برا پسر بچه سوم میخوای من دیگه نمیارم 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

کلا با جنسیت و اینا موافق نیستم 

اما تجربه زندگیم در جامعه میگه کسیکه سومی رو باردار میشه بخاطر جنسیتش هست وگرنه دو تا بچه به اندازه کافی برای دیوونه کردنت بسه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
برا حرف بقیه است عزیزم من خودم دختر دومم دنیا اومد شوهرم خونه زد به نامم ولی بقیه مدام میگن سومیو بی ...

چقدر شعور همسرتون بالاست . بقول مادرشوهرم دختر رحمته.  قسمت هر کسی نمیشه . خدا به هر کی دختر میده ، یعنی نگاه ویژه ای بهش داشته 

من که یه دونه بیشتر نمیخوام. ولی تو جشن های تعیین جنسیت دیدم که وقتی جنسیت دلخواهشون نیست ، مخصوصا پدرها جشن رو بهم ریختن و خیلی ناراحت شدن

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علی الحسين و علی علی ابن الحسين و علی اولادالحسین و علی اصحاب الحسین

همن آدما اگه دو تا پسر داشن همین حس هم برای سومی دارند

یعنی برای این آدما دختر پسرش فرقی نمیکنه

البته یک استثناهایی شنیدم که خودم شاخ درآوردم

ولی منطقیه خانوادیی که برای بچه سوم اقدام میکنند دوست دارند بچشون جنسش غیر از الآنیا باشه