2733
2734
والا.رو چه حسابی میگن دهه شصتیا بیمزه ان؟!😱😞😁

احتمالا نگاه دهه ها بهم متفاوته. اما من هنوز فکر میکنم یه دختر ۱۸ ساله درونم زندگی می‌کنه. 😁

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بستگی به روحیات و اخلاق دو طرف داره . یکی از دوستام متولد ۸۰ خودش شوهرش ۶۷ . خیلی هم همدیگرو دوست دا ...

باز این خوبه سیزده سال نه دیگه ۲۱ سال... 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 

اولا به هیچ عنوان با اختلاف زیاد موافق نیستم هشت سال حتی به نظرم زیاده 

دوما هرگز رو سلامت و بلوغ فکری مردی که میره با دختر بیست و یک سال کوچکتر از خودش هیچ حسابی باز نمی کنم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2731
این حرفها هیچ ربطی به این کار اشتباه نداره چون در رنج آفریده شده باید عقل رو بذاره کنار؟ جسارتا ده ...

در مورد مشکلات زن و شوهری بود

انتخاب همسر سن عقلی مهم تره

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
خداحفظت کنه💐

فداتم🌹

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
باشه اگر مرد درک کنه و ادم باشه خیلی ام خوبه

چیش خوبه بنده خدا

من با پدر مادرم ۲۰ سال تفاوت سنی داریم ابمون تو یه جوب نمیره باهم نمیتونسم یه جا زندگی کنیم چه برسه که همسرت اینقدر تفاوت داشته باشی!!!

مسخره بازیه مگه

ادم ک شعور داشته باشه و قصدش واقعا زندگی کزدن باشه میره دنبال یکی که بتونه کنارش ارامش داشته یاشه هدفاشون هم سو باشه تو مداحل خیلی متفاوتی از زندگی نباشن

یا ابالفضل  من متولد۷۱شوهرم ۶۳دنیامون با هم فرق داره  دیگه قطعا اونها جهانشون باهم تفاوت ...

دیگه تو  داری غلو میکنی با هشت سال اختلاف سنی دقیقا راجب چی اختلاف دارین 

دنیای تو چیه که با اون فرق داره یعنی از سال ۶۳  تا هفتاد و یک چه اتفاق خاصی افتاده که جهان بینی توت انقدر فرق داره 

اینا همش از عدم علاقس