2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سخت نیست عزیزم نگران نباش ....استامینوفن هر چهار ساعت بده ...و کمپرس سرد بزار و  فرداش سرد ‌.....

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
پسر من فقط واکسن یک سالگی اذیت شد  بقیه اوکی بود

چقدر عجیب  بچه من تنها واکسن بی تب و عوارضش همون یک سالگی بود  

دوماهگی   بک هفته   پنج نفر ادم   فقط،راه بردیم اینو شبو روز  صافمون  کرد 

۴ ماهگی   تب شدید  بی تابی 

۶ ماهگی  تب  شدید   درد  بی تابی گریه   تا  دوماه هم پاش قرمز  کبود  بود    دو بار دگتر بردم از ترسم 

یک سالگی   بهترین واکسن 

و اما ۱۸ ماهگی  یا حسین   نه راه میرفت  نه غذا میخورد فقط،گریه  بغل   پاشو  تکون نمیداد همش میگفت درد   بعد واکسن  بردمش پارک  بازی کنه   باز اونجا یکم  تکون داد وای اومدیم خونه اصلااااااا تکون نخورد   دیگه 

چقدر عجیب  بچه من تنها واکسن بی تب و عوارضش همون یک سالگی بود   دوماهگی   بک هفته &n ...

پسر من فقط برای ۲ماهگی و ۱۸ماهگی کمی تب کرد ،درد خب طبیعیه بالاخره 

واکسن یک سالگی رو ک زدیم اورین گرفت ،خیلی شدید 

و یک طرف صورتش ورم وحشتناکی کرد 

پسر من فقط برای ۲ماهگی و ۱۸ماهگی کمی تب کرد ،درد خب طبیعیه بالاخره  واکسن یک سالگی رو ک زدیم ا ...

اع  دختر من  ۱۸ ماهگی زدیم   ماه پیش بود   بعد یک هفته  همه تنش   سرخ شد   عین سرخک   چطوریه اون مدل   لوپاشم  انگار   ورم کرده بود   و سرخ بود   کلا سخت بود همه واکسن هاش 

الان من غمم گرفته برا واکسن امسال ،ک میخاد بره کلاس اول 

پسر جاریم زد هفته پیش  بهش گفتم خوبی   گفت اره فقط یکم  درد میاد نمیتونم توپ بازی کنم     ولی  من خودم یادمه زدم کلاس اول   یک ماه از دست درد گریه کردم  تکون ندادم  سخته   اینم