2752
2734
عنوان

من یه نذری کردم میشه کمکم کنید

113 بازدید | 14 پست

امروز میخام برای حاجت روایی خاهرم.

@نون_بربریییی    

۵۰ تا سوره حمد بخونم

خانم ث به اقای ح برسن و در کمال ارامش و خوشبختی

تا اخر عمر باهم باشن

اگه میشه شماهم به این نیت دقیقا دعا کنیدو حمد

بخونید تا زنگ کانات به صدا دربیاد

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

کائنات‌ چیه دیگه؟ ان شاءالله حاجت روا بشید . من‌ خیلی تو سایت میبینم میگن نذر کردیم کمک کنید . نذری که صیغه نذر براش خونده نشه واجب نیست اصلا . در حدی که میتونید نذر کنید . دعای دسته جمعی هم بحثش فرق میکنه.

کائنات‌ چیه دیگه؟ ان شاءالله حاجت روا بشید . من‌ خیلی تو سایت میبینم میگن نذر کردیم کمک کنید . نذری ...

یعنی چی اجی متوجه نشدم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزدلم اجییی مرسیییی😍🥺

فداتشم

نونو قول میدی هیچ وقت منو ول نکنی؟؟؟

نونو خیلی میترسم که دیگه دوسم نداشته باشی

من تله طرد شدن دارم

فداتشم نونو قول میدی هیچ وقت منو ول نکنی؟؟؟ نونو خیلی میترسم که دیگه دوسم نداشته باشی من تله طرد ...

ابجی 🥲 من پیشتم کهه

چرا نباید دوست نداشته باشم🥺 آبجی قربون دلت شه

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ابجی 🥲 من پیشتم کهه چرا نباید دوست نداشته باشم🥺 آبجی قربون دلت شه

مرسی مامانم اینا میخان برن مشهد

کاشکی منم بشه بااهاشون برم واقعا به امام رضا احتیاج دارم

حال روحیم خب نیس

بابام گفته نمیشه اسممو بنویسه منم همش دارم گریه میکنم ببینم شوهرم راضی میشه که بریم😭😭😭

مرسی مامانم اینا میخان برن مشهد کاشکی منم بشه بااهاشون برم واقعا به امام رضا احتیاج دارم حال روحیم ...

بمیرم الهی من اجی تو خرداد ما میریم کاش میشد اونجا ببینمت بغلت کنم🥺🥺

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
بمیرم الهی من اجی تو خرداد ما میریم کاش میشد اونجا ببینمت بغلت کنم🥺🥺

فعلا که اقا منو نمی طلبه توروخدا پیش اقا منو یادتت نره

فعلا که اقا منو نمی طلبه توروخدا پیش اقا منو یادتت نره

حتما 

اجی جونم قربونت شم

اگر شد کسی تونست واسم یه آیت الکرسی بخونه 🌷🙏اسی خوندم به نیت خواهرت ایشالا برسه به مرادش

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
اگر شد کسی تونست واسم یه آیت الکرسی بخونه 🌷🙏اسی خوندم به نیت خواهرت ایشالا برسه به مرادش

میخونم