2752
2734

بچه ها دوستم منو بیمه عمر کرد با ااصرار گف تو فقط اسمتو بنویس تا من ارتقا پیدا کنم.من هیچ قسطی پرداخت نکردم تا حالا یکسال هست گذشته الان پیام اومده بیمه عمر شما باز خرید شد یعنی چی؟

سمندون با موهای رنگ شده در دنیای موازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب من هیچ پولی نریختم هیچ قسطی پرداخت نکردم.یعنی خودش پول میریخته؟

بله خودش هرماه میریخته

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
الان دیگه فسخ شد برا همیشه؟ برا من‌ مشکلی ب وجود نمیاد؟چون‌ نمیخام بهش زنگ بزنم

نه چه مشکلی پولی واریزمیکرده والان نمیکنه اگرخدای نکرده تواین مدت بیمه اتفاقی برات میفتادبیمه هزینشومیداد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
نه چه مشکلی پولی واریزمیکرده والان نمیکنه اگرخدای نکرده تواین مدت بیمه اتفاقی برات میفتادبیمه هزینشو ...

مرسی عزیزم‌چون نگران شدم گفتم مشکلی برام ب وجود نیاد

چون از اولشم دوس نداشتم بیمه شم.این اخرین سوالمم‌ جواب بده شرمنده وقتتم گرفتم.الان‌ بیمه من برا همیشه از اون شرکت لغو شد؟

سمندون با موهای رنگ شده در دنیای موازی
مرسی عزیزم‌چون نگران شدم گفتم مشکلی برام ب وجود نیاد چون از اولشم دوس نداشتم بیمه شم.این اخرین سوال ...

بله