2733
2734
راستی یه واکسن هم نوشت که من منتظرم مدرسه اش تموم شه بعد بزنم. اسمش پروناره  دختر من امسال گوش ...

پرونار ک تو این سن تاثیری نداره

قبل یسالگی میزنن🤕☹️

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پرونار ک تو این سن تاثیری نداره قبل یسالگی میزنن🤕☹️

این واکسنی ک میگی کی باید زد ؟بچه من پنج ماه ونیم نزدیک شش ماهشه بهداشت ک ندیدم این واکسنو کجا باید برم بزنم براش؟

اخه متخصص گفت تو شربت های تقویتی زیاده روی نکنید. حاوی زینکه و بلوغ زود رس میاره. همسرم اینو شنید ...

منم ب دکتر دخترم گفتم گفت اگ خیلی فایده داشت تو کرونا دنیا زمین گیر نمیشد

ایشونم گفتن بلوغ زودرس میاره بخاطر همین خبلی مولتی ویتامین توصیه نمیکنن

2731
این واکسنی ک میگی کی باید زد ؟بچه من پنج ماه ونیم نزدیک شش ماهشه بهداشت ک ندیدم این واکسنو کجا باید ...

آزاد باید بزنی

تو کشورای دیگه جز واکسیناسیون هست ولی اینجا بخاطر تحریم ندارن

روتینش از دوماهگی هست ولی اگ بچه ای شرایطش اوکی باشه از ۷ماهگی یا ۹ماهگی هم میشه زد

مثلا دکتر برا پسرم دو دوز تجویز کرد ۹ماهگی و ۱۳ماهگی زدیم

دوز اخر بین ۱۲ تا ۱۵ ماهگی هست

ولی برادرزادم چون خیلیییی ریزه میزه بود همون دوماهگی دکترش شروع کرد ۵ دوز زد 

هر دوزش ۱۳۰۰ قیمتش بود

از دکترش بپرس بهداشت این واکسنو نمیزنه

دختر منم اینطوری بود تابستون و زمستون و تو خونه و ....همیشه مریض بود تا دوماه پیش ک لوزه هاشو عمل کردیم کلا دکتر لوزه هاشو هر سه تا رو دراورد الان خداروشکر دوماهه معنی زندگیو میفهمه بچه ام دیگع فعلا خدا روشکر مریض نشده

پرونار ک تو این سن تاثیری نداره قبل یسالگی میزنن🤕☹️

نه اتفاقا حتما برای بزرگسالان هم تجویز میشه. 

از سایت های معتبر سرچ کنید . 

ولی خوب از ۱۰ هفتگی میشه دوز اولش رو زد. 

نه اتفاقا حتما برای بزرگسالان هم تجویز میشه.  از سایت های معتبر سرچ کنید .  ولی خوب از ۱ ...

من برا پسرم زدم 

تو اینترنت نوشته برا بزرگسال منم از دکتر پرسیده بودم ک برا دخترمم بزنم ولی دکتر گفت زدنش هیچ فایده و تاثیری نداره

سلام..پسر منم امسال کلاس دوم بود....همین مشکلو داشت...بردمش آز..دکتر گفت کمی کم خونی داره....براش فولیک اسید و ففول داد...ولی اولش روزی یکی بود...بعد یک روز در میون...بعد من همزمان شروع کردم روزی یه لیوان آب هویج دادم...معجزه شد واقعا

دختر منم ۳ بار بستری شد دیگه نذاشتم بره مدرسه چون تشنج کرد

امسال رو نمیدونم قراره چی بشه از حالا استرس کلاس اولشو دارم آخه کلاس اول که نمیشه همش غایب باشن

از وقتی کرونای لعنتی رو ساختن اینطوری شد هرروز ویروس جدید خدا لعنت کنه از اول تا آخرشونو

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706