2752
2734
عنوان

حقوق کم معلمی 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هسمر من روستا درس میده 16 تومن در ماه 

پس همسر شما یک شغل داره !! خوب این از کم کاری خودش

من معلم آقا تک شغل ندیم!!!

آقایون معمولا دوشیفت مدرسه کار میکنن

بعد اسنپ

یه تعداد دیدم پاره وقت ادارات خصوصی کار حسابداری میکنن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
پس همسر شما یک شغل داره !! خوب این از کم کاری خودش من معلم آقا تک شغل ندیم!!! آقایون معمولا دوشیفت ...

شغل فرسایشه با بازدهی کم منکه برا آقایون نمیپسندم 

خودمم معلمم

خداوکیلی اگه معلم نباشه هیچکیییی نیست

معلما ک قطعا تاج سرن  اما همه ما بهم وابسته ایم مثلا کفاش نباشه اون معلم چطوری میخواد بره تا محل کارش؟!

اکثر شغلا نباشن دنیا لنگ میمونه

۱۴۰۳/۰۲/۳۰ (بهرام تو که گور میگرفتی این همه عمر دیدی که چطور گور بهرام گرفت؟!)

ما هر دو معلمیم دریافتی من حدود ۹ تومنه همسرم حدود ۱۰ باز کم میاریم هنوز خونه از خودمونه اجاره اینا نداریم اما من تو بحث خوردن خیلی ولخرجی میکنم نمیدونمم چجور بزارمش کنار. اگه وام و قسط نداشت همسرم حدودا۱۴ تومن میگرفت ولی خب هیچی نمیشه باهاش کرد شغل دومم پیدا نمیشه در به در دنبالشیم شهرمون کوچیکه هیچ کاری نیست پیشنهادی دارین؟ 

‏مثل بقیه فکر کردن...بهت یه زندگی معمولی مثل همه میده...متفاوت باش!😉
باید دو شیفت کار کنه خب ساعت کاریشونم کمه اگ حقوق کمه

شما فک می کنید وقتی دو شیفت کار می کنن دو برابر حقوقشون می گیرن ؟!! 

نه عزیزم روزی بابتش سه تا 4 ساعت اضافه کار حساب می کنن هر 6 ماه یبار میدن 

من همسرم پارسال بالاجبار بهش دو شیفت دادن خداشاهده فقط خرحمالی و اذیت بود 

مخصوصا اون موقع هنوز رتبه بندی هم نبود حکم پایین بود بالتبع اضافه کار هم مبلغ ساعت خیلی کمتر بود 

ماهی دو میلیون میدادن اونم هر 6 ماه مثلا سه ماه و میدادن فک کنم هنوز چند ماه از پارسالش رو اضافه کارش و ندادن

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
هسمر من روستا درس میده 16 تومن در ماه 

والا من با مدرک فوق لیسانس رده بالا صبح زود میرم بیرون و 5 عصر خونم 15 تومن میگیرم برای کار 6 روز هفته و 12 ماه سال و ی کار پر استرس.چرا فکر میکنید 16 تومن برای نهایتش 5 ساعت کار اونم 5 روز هفته و 7 ماه در سال کمه؟در کل که با توجه  به مخارج کمه اما برای همه همینه.باید منصفانه و در مقایسه با کل جامعه نظر بدید.راحت میتونه تاکسی کار کنه یا اگه خوشش نمیاد ی مهارت یاد بگیره و شغل دوم داشته باشه.الان دکترا رشته های خوب راحت اسنپ کار کار میکنه و همه کار دیگه.شرایط ایجاب کرده دیگه معلم نمیتونه بگه خوشم نمیاد!

والا من با مدرک فوق لیسانس رده بالا صبح زود میرم بیرون و 5 عصر خونم 15 تومن میگیرم برای کار 6 روز هف ...

عزیزم اون روستایی که شوهر من درس میده حداقل دو تومن درماه خرج رفت و امدشه نه اب داره نه چیزی