2752
2734
عنوان

دعا پیدا کرده بودم

304 بازدید | 26 پست

بچها چند وقت پیش د عا تو دیوار بیرون خونمون دیدم قرمز بود بعد همش نوشته بود ابلیس ابلیس ابلیس این دیگه چجور دعایی بود دادم مامانم انداخت بیرون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم فهمیدم دعای جدایی برامون نوشتن کسی بلده چجوری طلسم جدایی روباطل کنم🥲

مثلا چطور فهميدي طلسم جدايي داريد؟

والله مني كه چندسال تجربه حضوري با بيماران طلسم شده دارم هنوزم بعضي وقتا گير ميكنم كه طرف طلسم داره يا مشكل روان پريشي داره شماها چطور ميگيد طلسم داريد؟

2731
مثلا چطور فهميدي طلسم جدايي داريد؟ والله مني كه چندسال تجربه حضوري با بيماران طلسم شده دارم هنوزم ب ...

چون خوده طرف بهم گفت طلسم جدایی برام نوشته

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
مثلا چطور فهميدي طلسم جدايي داريد؟ والله مني كه چندسال تجربه حضوري با بيماران طلسم شده دارم هنوزم ب ...

سلام

میشه منو کمک کنید 

میخوام ببینم من و همسرم طلسم شدیم یا نه

من نفرت بی دلیل از همسر و خانواده خودم دارم

درصورتی که قبلا خیلی محبت داشتم بهشون

سلام میشه منو کمک کنید  میخوام ببینم من و همسرم طلسم شدیم یا نه من نفرت بی دلیل از همسر و خا ...

به والله من دعانويس نيستم خواهر مگه من علم غيب دارم من بيمارا رو از نزديك ميبينم رو اونا رقيه شرعي ميخونم اونايي كه ميرم پيششون اوضاعشون وخيمه مثل شما نيستن

از راه دورم میتونی تشخیص بدی؟

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
به والله من دعانويس نيستم خواهر مگه من علم غيب دارم من بيمارا رو از نزديك ميبينم رو اونا رقيه شرعي م ...

از راه دور نمیشه رقیه شرعی خوند؟

مشکلات ما هم زیاده

من روزانه ۴ بار مزمل و یس و ۴۱ حمد و ۱۰۰۰بار ذکر مخصوص و... میخونم یکم حالم خوب میشه اگه نخونم داغونم

از راه دور نمیشه رقیه شرعی خوند؟ مشکلات ما هم زیاده من روزانه ۴ بار مزمل و یس و ۴۱ حمد و ۱۰۰۰بار ذ ...

اتفاقا اونايي كه دچار طلسم ميشن با خوندن حالشون بد ميشه شما ان شاء الله چيزي نداريد به خوندن ادامه بديد به خودتونم فشار نياريد بيش از توانتون نخونيد 

اتفاقا اونايي كه دچار طلسم ميشن با خوندن حالشون بد ميشه شما ان شاء الله چيزي نداريد به خوندن ادامه ب ...

تو قم آدم مطمئن وارد به علوم غریبه می‌شناسید

راه ارتباطی با استاد کبیر دارید؟

از استارتر معدرت میخوام 

حلال کنید عزیرم