2733
2734

از ناراحتی زیاشد خوابا بد با قلب درد بیدار شدم ترو خدا بگین بهم کار دارم 😭😭😭

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

صلوات خاص حضرت زهرا به تعداد در سه روز متوالی

نماز جعفر طیار که پر از استغفاره

سلام بر دلهای خسته از انتظار،سلام بر مادرانی که در دل مادر شدند اما مادر نیستند.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها کسی پایه شرکت توچله ی سوره الرحمان چهل شهیدهست اگه اره تاپیکم کامنت بزاره

واینکه اسی عزیزم بابت کامنتم معدزت میخوام🧡🧡

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

حرز امام جواد بگیر

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

چله الرحمان چهل شهید چهل نفره هم عالیع

فکرکن هشتادنفر برا حاجت رواییت دعامیکنن که‌چهل نفرشون شهداست شهدام پیش خدا عزیزن دعاشون بیشم مستجاب میشه

۵۱۱۰ذکر یاخالق بدون‌حرف زدن یا خوردن چیزی بگو واسه حاجت.روایی عالیه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
چله الرحمان چهل شهید چهل نفره هم عالیع فکرکن هشتادنفر برا حاجت رواییت دعامیکنن که‌چهل نفرشون شهداست ...

دیشب یکی برام کشف خوااب زد براش یه ایه نشون دادن صبح اون ایه یادش رفت اینم بخت بد منه 😭

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک