2752
2734

یجوریه رفتارش...غر میزنه دعوا میگیره رفتارای عقده ای بازی میکنه.با اینکه من میخواسم بچه رو بندازم اینا گفتن ننداز...میرم سونو چشاشو برام میچرخونه مث ادمی که باهات مشکل داره طرفت چپ نگاه کنه....من تا یادم میاد این هر چند ماه توهم میزد که حامله س باز نبود و هنوز هم امیدواره حامله بشه😐میگم داری یائسه میشی فحشم میده...منو به فرزندی گرفته.

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
جلل خالق

دیونم کرده بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه حرف تو هم اشتباهه هیچی نگو کلا بهش در این مورد

خب پریود نمیشه چندماهه بهش میگم یائسه شدی 😑😐اصلا با اینهمه مریضی که داره میتونه بچه نگه داره تو پروسه حاملگی میمیره با زایمان رویا پردازه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا شرایطش رو درک کن . و قضاوت نکن . دلش بچه خواسته ی عمری حالا هم کاری بذکارش نداشته باش 

برا بچه م که جنسیتش معلوم نیس النگو خریده 😐ولی با من مشکل داره انگاز بخواد از شکم من درش بیاره بکنه تو شکم خودش...والا من اصلا علاقه به بچه نداشتم و ندارم.نمیتونم درکش کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقد دلم براش سوخت

کاش اونم مادر میشد

یه نفر از وجود خودش 

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
برا بچه م که جنسیتش معلوم نیس النگو خریده 😐ولی با من مشکل داره انگاز بخواد از شکم من درش بیاره بکنه ...

طبیعیه که عکس العملش برات قابل هضم نباشه اما برهر حال عشق بچه کاهی ادما رو تغییر میده . اما بچه بیاد همه چی حله

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
چقد دلم براش سوخت کاش اونم مادر میشد یه نفر از وجود خودش 

زندگی برا همه همینه هر کسی یچیزی نداره ادم باید کنار بیاد...

😐این وسط من چه تقصیری دارم واسه من چشم میچرخونه و یجوریه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سالتونه ؟ و چند وقته شما فرزندخواند شی؟

متولد 80 از نوزادی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر دلم به حال مادرت سوخت.شما چیزی بهش نگو.یه عمری تو حسرت بچه بوده....شمارو جای بچه اش .ترو خشک کرده....حسادت الانشم دست خودش نیست....به جای این حرفا.بهش بگو..نوه از بچه شیرین تره....داری نوه دار میشی فلان.....نینیتم مبارکه....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
چقدر دلم به حال مادرت سوخت.شما چیزی بهش نگو.یه عمری تو حسرت بچه بوده....شمارو جای بچه اش .ترو خشک کر ...

بچه رو که دوس داره ولی از اینکه تو شکم منه ناراحته....به شکمم دست بزنم میگه بهش دست نزن چیکازش داری😐هنوز میگه بنظرت برم رویش بچه بیارم?

1
5
10
15
20
25
30
35
40