2733
2734
عنوان

دلم میخواد واسه یکبارم شده راجب نامزدی بهم خوردم حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 36 پست
اشتباه میکنی بخدا اگر همون ۸ سال پیش ولش کرده بودی وزندگی خودتو ادامه میدادی و باهاش دوباره ارتباط ...

نه نمیتونم متوجه بشم که چطوری بازیم میده ، چون اون رو ادم خوبی میبینم ، که واقعا هم ادم خوبیه و همراه خوبیم هست اما از لحاظ احساسی ادمیه ک در دسترس نیست بقولا و وقتی میبینه تو مشغولی ب خودت و کاریش نداری ، همش میاد سمتت و مدام پیگیره،اما تا میری سمتش کمرنگه و نیست، مثلا با خیال راحت میتونه یک روز پیامت رو جواب نده و فرداش پیداش شه، منم پیاماش رو بعد دو روز جواب میدم ک‌تلافی شه، کلا همش ذرکیر این سیر باطلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میدونستم چطوری رها کنم ک میکردم ، ولی من انگار گیر کردم توی ی باتلاق ک حالمو داره بهم میزنه

هر چیزی که تو رو یاد اون میندازه  بنداز بره

بلاکش کن

یه سفر تفریحی زیارتی برو

یه روز صبح که بیدار شدی بگو 

دیگه بسه من از همین امروز زندگی جدیدم رو میسازم

هر جا کارت گیر کرد به ادمها از خدا❤کمک بگیر

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔

ببین جدا شدن همینه، به خصوص اگر طرفت بد نباشه و فقط کیس ازدواج نباشه.

هم دوسش داری و هم میدونی قسمت هم نیستید.

به نظر من بیرون اومدن از این رابطه ها سخته.

باز خداتو شکر کن اون ازدواجی نیست.

اگر خودت ازدواجی نبودی که عذاب وجدانم بهش اضافه میشد.

2731
هر چیزی که تو رو یاد اون میندازه  بنداز بره بلاکش کن یه سفر تفریحی زیارتی برو یه رو ...

همینجوری یهویی بلاکش کنم ؟ خب خیلی زشت نمیشه این رفتار ؟ چون رفتار بدی نداره باهام فقط توی سیر باطل گیر افتادیم وگرنه هرجایی ک مشکل داشته باشم اون واقعا بوده و کمک کرده،حالا من یهو بلاک کنم دور از ادبه حتی

به نظر من سعی کن ارتباطت رو با خدا قوی تر کنی.

از خدا یه همسر خوب بخواه تا نجاتت بده.

و تحت هیچ شرایطی دنبال این اقا نرو.

گاهی خدا منتظره برای باز کردن گره ها به خودش رجوع کنیم و قراره بعد سختی آسانی قرار بده، ولی ماها دنبال میانبر هستیم.

ببین جدا شدن همینه، به خصوص اگر طرفت بد نباشه و فقط کیس ازدواج نباشه. هم دوسش داری و هم میدونی قسمت ...

حتی الان این بیاد بگه بیا ازدواجم کنیم شاید من قبول نکنم چون متوجه تفاوت هامون هستم ، و حتی خانواده منم ک رضایت نمیدن از همون سال تا الان بعد از بهم خوردنش دیگه روی خوشی نشون ندادن ، و سرسنگیننن باهاشون . ولی از اینکه همش درگیر هم باشیم رو بدم میاد ، یعنی یجوریه ک نه اون ول میکنه نه من

همیشه ب این فکر میکنم که این ادم حدود ۱۰ سال از بهترین سال های عمرم رو تیره و تار کرده و من همیشه ی ...

اون ده سال از عمرت و تباه نکرده خودت کردی الکی گردن اون ننداز خودت خواستی باهاش باشی که با چاقو رو شاهرگت نذاشته بود الانم باز جای اینکه کات کنی الکی دنبال بهونه ای میگه ای کسی نیست دیگه راهنماییم کنه یک دلیل فوق العاده چرررررت و پرررررت برای گول زدن خودت آوردی 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
همینجوری یهویی بلاکش کنم ؟ خب خیلی زشت نمیشه این رفتار ؟ چون رفتار بدی نداره باهام فقط توی سیر باطل ...

بهش یه پیام خداحافظی بده  از تمام زحمتهاش تشکر کن و بلاکش کن

و زندگی دوباره رو شروع کن

تو خودت میتونی مشکلاتت رو حل کنی 

تو خدا رو داری بی شک تنهات نمیزاره

بزار اونم بره دنبال زندگیش

هر دو تو یه قفس گیر کردید

قفل این قفس رو بشکن در رو باز کن 

پر بکشید برید پی سرنوشتتون

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
به نظر من سعی کن ارتباطت رو با خدا قوی تر کنی. از خدا یه همسر خوب بخواه تا نجاتت بده. و تحت هیچ شر ...

واقعا همسر فهیم و با شرف از بهترین نعمت های خداست ، کاش قسمتمون اونقدری خوب باشه ک تمام نیت یکنفر باشیم و بخاطرمون پای زندگی وایسته

همینجوری یهویی بلاکش کنم ؟ خب خیلی زشت نمیشه این رفتار ؟ چون رفتار بدی نداره باهام فقط توی سیر باطل ...

دیگه پیام نده.

پیاماش رو هم چنتا در میون جواب بده

کارو بهانه کن.

حالا این مدت کیس ازدواج پیش نیومد؟

حتی الان این بیاد بگه بیا ازدواجم کنیم شاید من قبول نکنم چون متوجه تفاوت هامون هستم ، و حتی خانواده ...

خب ول کن بره پس.

من فکر کردم دوسش داری.

این نفست هست که دل نمیکنه. نفست رو بذار زیر پات و به خودت و خدای خودت رجوع کن.

دیگه پیام نده. پیاماش رو هم چنتا در میون جواب بده کارو بهانه کن. حالا این مدت کیس ازدواج پیش نیوم ...

چرا چندتا مورد داشتم ولی خب باب میلم نبودن ، چون ترجیحم اینه ازدواج موفق داشته باشم نه صرفا ازدواج و عجله ای برای این موضوع ندارم ، از اونورم اهل دوستی نیستم ، و این دو مورد کار رو سخت میکنه 

خب ول کن بره پس. من فکر کردم دوسش داری. این نفست هست که دل نمیکنه. نفست رو بذار زیر پات و به خودت ...

زیاد مطمین نیستم که دوسش دارم یا نه ، بهرحال ادم وقتی میبینه الویت کسی نیس دیگه از علاقش کم میشه ، صرفا شاید عادت ، وابستگی ، ... اونو نگه داره 

و البته من حتی توی شرایط خیلی بهتری از اون هستم . از هر لحاظی اون بخواد با من باشه برد کرده توی زندگیش . اما انکار برعکسه 

واقعا همسر فهیم و با شرف از بهترین نعمت های خداست ، کاش قسمتمون اونقدری خوب باشه ک تمام نیت یکنفر با ...

هر چیزی با سختی به دست میاد. خدا میگه شما رو در سختی آفریدم. گاهی سختی در خانواده خود آدمه، گاهی ور کسب درآمده، گاهی در ازدواجه، گاهی بچه دار شدن و...

شما اینو در نظر بگیر که یه سری خط قرمز و قواعد داری. همسرت باید در این چهارچوب اصلی باشه. بقیه ش ساختنه. یه تیکه سنگ تا گرد بشه باید کلی قل بخوره و ضربه ببینه.

زندگی مشترک هم تا روی چرخ بیفته بالا و پایین زیاد داره. کلیدش صبر و گذشته. اگر اصل درست باشه بقیه ش با این کلید حل میشه