2752
2734

امان از خرافات

خدا رو شکر زبونمون بین المللی نیست اگه نه ابرو برامون نمونده بود

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته اسی؟ عوض این تاپیکا درمورد رابطه کتاب بخون تا موفق پیش بره رابطت  اینکه خودت بتونی ...

۲۷😂

چ کتابایب؟علی همکارمه و عمکار دورادور ...یعنی کارمون بعم ربط نداره ولی یجا کار میکنیم ...

2731
امان از خرافات خدا رو شکر زبونمون بین المللی نیست اگه نه ابرو برامون نمونده بود

یآدمه چن سال پیش تو همچین تاپیکی شرکت کردم تا چن روز حالم بد بود 

واقعا خیلی مزخرفه همچین تاپیکایی یا بهت امید کاذب میده یا حالتو بد میکنه

خدایاشکرت❤️✨
😂😂😂😂😂😂😂😂ای حاجی 

عزیز دلمی باجی

انشاالله همیشه لبای قشنگت خندون باشن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ی دل خوش کنیه میدونم 

چی ؟

۲۷😂 چ کتابایب؟علی همکارمه و عمکار دورادور ...یعنی کارمون بعم ربط نداره ولی یجا کار میکنیم ...

کتاب زیاده خودت برو دنبال کتاب بگرد 

من خودم چن تا خوندم دیدم تغییر کرد

ما دخترای ایرانی زیاد سواد رابطه نداریم برا همین دیر  رابطه درست رو تجربه میکنیم یا اصلا رابطه درست تجربه نمیکنیم 

کتابایی که خودم خوندم زنان زیرک . زنان ونوسی مردان مریخی . هنر زن بودن و چن تا دیگه که یادم نیستن 

درکل کتاب خوندن ویدئو های یوتیوب دیدن خیلی خوبه 

اول باید یاد بگیریم بعد بریم تو رابطه 

وگرنه هی شکست میخوریم 

تو یوتیوب درمورد انرژی زنانه و دارک فم ویدئو ببین اگه زنانگی رو یاد بگیریم خیلی بدردمون میخوره

خدایاشکرت❤️✨