2752
2734
عنوان

عنکبوته پیدااا شدددد🤣😍

180 بازدید | 19 پست

الان مادرم بیدار شد ازش پرسیدم گفت دیشب رفته بود اتاق خواهرت تو خواب بودی (ساعت 10 خوابیدم بقیه ساعت 12 اینا می خوابن)کشدیمش

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂مگ موشه ک سخت باشه کشتنش ولی خب شکر ک خوشحال شدی

برای منی که از حشرات ترس دارم به ویژه عنکبوت خیلی خیلی خیلی

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2731

چه مامان با سیاستی داری برا خودش شیر زنیه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
عنکبوته رو کشتیش خوشحالی    

تاپیک قبلم رو بخون میفهمی چرا از کشته شدنش خوشحالم، باورکن مرگش بهتر از زنده موندنش بودد

چه مامان با سیاستی داری برا خودش شیر زنیه

خیلی شجاعه، همه ش میگه نمی دونم توی ترسو به کی رفتی 🤣

تاپیک قبلم رو بخون میفهمی چرا از کشته شدنش خوشحالم، باورکن مرگش بهتر از زنده موندنش بودد

شوخی کردم عزیزم  

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
خوبه مبارکه شیرینیش تاپیکای منو گزارش:بزن🥺

وای نه خودش تعلیق میشه

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .

عنکبوت بود رتیل که نبود انقدر میترسی اگه زنده بودهم برات مگس های اتاق رو میگرفت🤣🤣🤣

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
وای نه خودش تعلیق میشه

نمیشه من هزار تا تاپیک گزارش میزنم هیچی نمیشه خواهشا توم بزن دلیلشم بنویس دعوا شده ننویس استارتر گفته

الانم تایم نی نی یارا نیست ی کمک بدین

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
خیلی شجاعه، همه ش میگه نمی دونم توی ترسو به کی رفتی 🤣

قطعا به عمه ات رفتی

خدا برا هم نگهتون داره احترامشو نگه دار

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
برای منی که از حشرات ترس دارم به ویژه عنکبوت خیلی خیلی خیلی

😂منم میترسم ولی خب گناه دارن بایذ دستو پاهاشو قطع میکردی مینداختیش بیرون زندگیشو کنه

واسه همشهری دست میداد کیهان از سکو