2733
2734

یعنی یه ادم نباید تو این دنیا جواب رفتار خوب رو با رفتار خوب بده؟جواب محبت رو با محبت بده؟جواب عشق رو با عشق بده؟همیشه همه باید برعکس جواب بدن چه حکمتیه که یه نفرم دیگه ادم خوب پیدا نمیشه تو زندگی من ادم خوبو ولکن فقط ادم باشه بسه

متاسفانه انگار ب الگوریتم تبدیل شده ادمای بد زیاد شدن و فق همونا سر راه ادم قرار میگیرن

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه میخوای خوب باشی و خوبی کنی و عشق بدی

بی منت انجامش بده

چون هیچ وقت منتظر نیستی که واست جبرانش کنن

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2731

توقعتو از خودت ببر بالا و از مردم توقعی نداشته باش✨

اگه در توانت هست کار خیر بکن اگ نیست خدا خودش بی نیازه واجب نکرده ک کاری کنی ک از توانت خارجه!!✨

تو برای دوست داشتن دیگران اول لازمه ک خودتو دوست داشته باشی✨

موفق باشی دوستم🤍✨

اسی فقط خودت مهم باش .به خاطر دیگران خودتو از یاد نبر .منی دارم میگم که چندین سال پا روی عقایدم کذاشتم برای همه خوب خواستم به همه لطف بیشاز حد کردم ولی در روز های سخت سخته زندگیم که واقعا احتیاج به یه همدرد داشتم به خدا قسم هیچ کس هیچ کاری نکرد .تنهای تنها با کوه مشکلات به لطف خدا کذشت ولی من عوض شدم