2752
2734
اینم از مشاوره دادن نی نی سایت . خدا می‌دونه چقدر دختره خرد شده 

دقیقااا هی بهش گفتن پیام بده به بهونه تبریک تولد آخرش طرف زنگ زد پسره هم معلومه جوابش چی هست. آخه زندگی پسره رو خراب کرده بود پسره نمی‌خواسته طلاق بده فک کنم دختره اصرار اصرار که طلاق بده و دلیلش هم این بود که دوستش نداشت و به زور باهاش ازدواج کرده بود. بعد که طلاق گرفته بود مهریه گرفته بود نه ماه جدا شده بود خانوادش مهریه رو گرفته بودن و نمیزاشتن بره بیرون و اذیت بوده حالا دلش تنگ شده بود. بعدشم خودش تو تاپیکاش نوشته بود که تو زندگی با این مرد پنج ماه به خودش فرصت داده بوده که علاقه ایجاد بشه و نشده. و مدام از این شوهرش فرار می‌کرده و خونه دوستش می‌خوابیده. 

به نظرم ما آدما تا زمانی که چیزی رو داریم قدرشو‌ نمی‌دونیم اماا امان از روزی که از دستش بدیم. قدر داشته هامون رو بدونیم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم‌تا اومدم بخونم دیدم‌ترکیده چی‌شده بود از شوهرش طلاق گرفته بود بعد الان پشیمون‌بود؟؟

آره پشیمون شده بود 

شوهرشم بعد طلاقشون ازدواج کرده بوده و طلاق گرفته بوده فروردین ماه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
ولی ازیه طرف دختره حق داشت به شوهرش موقع خواستگاری گفته نمیخوامت ولی بازم شوهره قبول کرده

خب درست شوهره قبول کرده که دختره دوسش نداشته باشه بدبخت صداشم درنیومده. دختره بعدش اصرار که طلاقم‌ بده دوست ندارم. خب تموم شد الان که جدا شده میگه دوسش دارم 🤦🤦🤦

ازدواج و طلاق دوم اقا مشکوک رود 

چطوری تو ۹ ماه هم ازدواج کرده بود هم طلاق گرفته بود 

روند طلاق انقدر ها هم ساده نیست حتی تو طلاق توافقی دادگاه خیلی کش میده تا اشاید از طلاق منصرف بشن 

آره پشیمون شده بود  شوهرشم بعد طلاقشون ازدواج کرده بوده و طلاق گرفته بوده فروردین ماه

یعنی چند ماه متاهل بوده؟

نههههههه

دوباره طلاق 

عجب داستانی شده 

رمان برامون نوشت و رفت

ساده و بی ریا

خبری شد 

خبر بدید 

اگه واقعی باشه

اون اقا اولش اونجوری گفته تو جوابش

ولی نرم میشه ...بهش زنگ میزنه

مردا اولش سفت هستن بگن ببخشید خری هستیم