2733
2734

منم یه ترس و دلهره دارم ولی در عین حال ساکت و خنثی هستم مهم نیس این همه حرص و استرس داشته باشیم که چی بشه بالاخره تهش یچیزی میشه.انشاالله که بهترینا واست اتفاق بیفته ارووم باش ♥️

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس داشنه باشی باردار نمیشیا گا من همه چیب رو بسپر به خدا اروم باش

خیلی دوست دارم بسپرم بخدا آروم باشم اما نمیشه 

ذکر میگم مینویسم حرفامو اما از شدت استرس دندونامو بهم فسار میدم و خوابم نمیاد 

قرص ارامبخش خوردم خابم نمیاد 

خدایا بابت همه نعمت ها شکرت 🙏
2731
منم یه ترس و دلهره دارم ولی در عین حال ساکت و خنثی هستم مهم نیس این همه حرص و استرس داشته باشیم که چ ...

ممنون از دلداریت 

دست خودم نیست 

اخه قرص ارامبخش خوردم ساعت ۱۰ شب 

ولی نمیتونم بخوابم حتی

عزیزم تازه این ماه اقدام کردی استرس که نداره انشالله که میشه اگه هم نشد دفعه بعد

اخه بدبختی اینه که میترسم از بارداری و میخام باردار نشم 

و در عین حال بچه دوست دارم

ممنون از دلداریت  دست خودم نیست  اخه قرص ارامبخش خوردم ساعت ۱۰ شب  ولی نمیتونم بخو ...

عزیزم من الان حال خودم خیلی بده ولی دارم کنترل میکنم به اتفاقای خوب فکر کن ریلکس کن نفس عمیق بکش اصلا انرژی منفی بخودت نده به خاطرات خوب فک کن 

عزیزم من الان حال خودم خیلی بده ولی دارم کنترل میکنم به اتفاقای خوب فکر کن ریلکس کن نفس عمیق بکش اصل ...

خیلی احساس تنهایی میکنم 

کاش یه خاهر داشتم کنارم بود بهم دلداری میداد .

بچه اولم مشکلدار بود ۸ ماهه دنیا اومد و زنده نموند 

این شده یه ترس برام 

و من تنها زیر این فشارم و هیچکس درک نمیکنه منو 

اخه بدبختی اینه که میترسم از بارداری و میخام باردار نشم  و در عین حال بچه دوست دارم

شاید باورت نشه من همش می گفتم اگه بچه تو شکمم حرکت کنه جیغ میزنم و فرار میکنم.ولی کار خدا و بزرگیش جوری بهت آرامش میده که اول از نبض زدن شروع میشه و عاشق حرکاتش میشی

خیلی احساس تنهایی میکنم  کاش یه خاهر داشتم کنارم بود بهم دلداری میداد . بچه اولم مشکلدار بود ...

الهی عزیزم.خدا حواسش بهت هس نترس .اصلا ب چیزای بد فکر نکن یکم خودمونی با خدا بحرف همه چی دست اونه.نگران نباش درس میشه