2733
2734
عنوان

کیا حسرت می خورن؟حسرت چیو میخورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 66 پست

من قبلنا دوست داشتم زودتر شیفتم تموم شه بیام خونه استراحت کنم و انگار تموم نمیشد ولی الان دوست دارم بگن کلا باید شیفت وایسی تا وقت برای فکر کردن نداشته باشم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسرت همه سالایی ک سگدو زدم و تلاش کردم برای ادامه دادن 

وقتی تلاش میکنی یعنی امید داری،،،،،کاش منم امیدی داشتم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
حسرت مجرد بودنو   حسرت روزای خوشی که داشتم حسرت اینکه چرا عمر خوشیم کوتاه بود

اره واقعا کاش چیزی به اسم ازدواج نبود

2731
دوساله ندیدمش 😭کم آوردم دیگه ولی چاره ای جز ادامه دادن ندارم 

چرا مگه کجاست؟

امید خود به خود به وجود نمیاد تو.ذهن ما باید شکل بگیره امید و هدف هر ادمیو سرپا نگه میداره

اره امید ادمو سرپا نگه میداره ولی من اونو ندارم 

امید خود به خود به وجود نمیاد تو.ذهن ما باید شکل بگیره امید و هدف هر ادمیو سرپا نگه میداره

قبلنا کسی میاوردن که خودکشی کرده خندم میگرفت میگفتم چقدر احمقه اما چند شبه خودم میخوام اینکارو بکنم و مطمئنم در نهایت به این نفس ها پایان میدم

حسرت همه چیز  آرامش که هیچ وقت نداشتم  حسرت عمری که به بطالت گذشت... حسرت همه چیز همه چ ...

من روزگار قشنگی داشتم اما به محض اینکه دانشگاه رفتم همه چی بهم ریخت روزا شب شدن و شبها شب موندن

قبلنا کسی میاوردن که خودکشی کرده خندم میگرفت میگفتم چقدر احمقه اما چند شبه خودم میخوام اینکارو بکنم ...

پس اون موقع خیلی عاقل تر بودی

هر ادمی حق زندگی داره گرفتن این حق از خودمون ینی اوج بی ارزشی 

لطفا تگ نکنید لایک نکنید