2752
2734
عنوان

ماماناز نظر علمی ایا تخم بلدرچین باعث زود حرف زدن بچه میشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 72 پست
حق داری خواهر  ما که‌ خودمون همینجوری کلی استرس داریم اونا هم با حرفاشون استرس به آدم میدن تو ...

ممنونم ازت بابت هم صحبتی گلم خوشحال و اروم شدم 

ان شاءالله 

سپاسگزارم ازت  

🌱🌺🚶‍♀Evli♡ °•کاربر قدیمی•°

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دنبال این حرفا نرین

ادما با هم فرق دارن

ولش کن خودش حرف میزنه

هی نگو و حساس نشو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
دنبال این حرفا نرین ادما با هم فرق دارن ولش کن خودش حرف میزنه هی نگو و حساس نشو

هم خودتو و اونو اذیت میکنی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
پسر من 4 ماهش بود گفت عمه  قشنگ یادمه تو دهه محرم بود بغل خود عمه ش گفت بگو عمه پسرم گفت عمه ا ...

من متاسفانه بسته هم نمیشه 

در هر صورت حرف خودشون درسته 

دخترش و پسر برادر شوهرم همسن هستن 

تو چهار سال بودن با عرض معذرت شماره یک و دو میکردن تو شلوار 

کل خونه پدر شوهر رو به گند کشونده بودن 

یادمه برادر شوهرم یک روز عصبانی شد گفت دوست یه سگ خریده 

چند بار یادش داده 

دیگه سگه می‌ره جایی که براش مشخص کردن دستشویی میکنه 

اونوقت این دوتا چهارساله هنوز یاد نگرفتن 

اصلا اینا جایی رو نذاشته بودن تمیز 

سه سال از پسرم بزرگتر هستن 

من وقتی دوسالگی خواستم بچم از پوشک بگیرم 

خواهر شوهرم می‌گفت دخترم یکبااااار هم خودش رو خیس نکرده😳😳😳 

جاریم که شوهرش مثال سگ دوستش رو میزد می‌گفت من پسرم از هشت ماهگی از پوشک گرفتن😳😳😳 

یعنی جوری قشنگ دروغ میگن آدم حیفش میاد باور نکنه......

دکترای سهمیه ای کشور کمتر ازین تجویز نمیکنن😂

حالا نه که غیر سهمیه ای ها همشون عالین؟

توی همه نوع دکتری خوب و بد هست

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
پسر من 4 ماهش بود گفت عمه  قشنگ یادمه تو دهه محرم بود بغل خود عمه ش گفت بگو عمه پسرم گفت عمه ا ...

یه مادر و این حرفا ؟!؟!؟!

توبه کنین

نذارین رفتار بد دیگران روحتونو فاسد کنه تا جایی که ناراحتیتونو به طفل معصوم بزنین

به سلامتی  پسر من از 4 ماهگی دندون درآورد الان فکر کنم 12 تا داره  خیییییلی اذیتش کردن د ...

ماشاءالله

اونوقت پسر من تنها بچه ای هست که بابا نگفت مامان نگفت

خودش واسه همه چیز یه لغت خاصی بکار میبرد

اونم کلمات سخت چی میگفتی مامان بابا اصلااااا تکرار نمیکرد و کلمات خودشو میگفت 

مثلابه باسن میگفت اتن منته 😉😉😂 الانم میگه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ولی واقعا خیلی بده که بچه هارو مقایسه بکنه یه ادم و همش عیب بذاره روش من متنفرم از این کار ، ادمو نا ...

نه بابا چه آزمایشی

درسته مقایسه اصلا کار درستی نیست ولی نمیتوتی اینو به بقیه اثبات کنی

من بچمو میبردم کنترل وزن و ... کلا دکترش خدا عمرش بده همه چیزو بررسی میکرد حدودا نیم ساعت معاینه میکرد صحبت کردن خوابیدن دندون راه رفتن حرف زدن یبوست و..  همه چیزو بررسی میکرد 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
اره از ۱۳ ماهگی خودش راه رفت متاسفانه با همه اینا ولی دخترم هنوز دندون درنیاوره     مال ...

دختر منم تو یکسالگیش دندون نداشت 

الان هم فکش قویه هم دندونهاش سالمه 

وزنشم خوبه

حتما بچه اولته که اینقدر حساسی

یه مادر و این حرفا ؟!؟!؟! توبه کنین نذارین رفتار بد دیگران روحتونو فاسد کنه تا جایی که ناراحتیتونو ...

وقتی هزار بار این حرفا رو میزنن به آدم روح و روان نمیمونه 

وقتی هزار بار جلو غریبه و آشنا گفتن پسرتون زشته 

وقتی میشینن پشت سر پسر 1 سال و 3 ماهم غیبت میکنن میگن زشته اینجوریه اونجوریه 

وقتی مدااااام ایراد میگیرن 

وقتی از حرفاشون میشینم یه شب تا صبح گریه میکنم روح و روان میمونه برام؟

منم که چیز خاصی نگفتم ؟

وقتی هزار بار این حرفا رو میزنن به آدم روح و روان نمیمونه  وقتی هزار بار جلو غریبه و آشنا گفتن ...

پسرت زشته ؟

2706