2733
2734
عنوان

برای رفع موهای بدن روغن مورچه و .........

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 42 پست

ولی واقعا سوزشش خیلی شدیده😂

اما می ارزه موها به شدن نازک میشن من برا زیر بغلم فقط یکبار زدم زنجبیل اینقد موها دیر در میان و نازک تر شدن😍

اونم فقط یکبار زدمااا

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد؟باید به چپت باشد و کاریت نباشد ...!
برای از بین بردن موهای زائد اول موهارو از ریشه در بیار  بعد زنجبیلو با اب خیس کن تا خمیری ب ...

چه مسخره

موهای بدنو چجوری از ریشه بکنیم از دردش آدم میره اون دنیا که

در زندگی هرگاه حس کردی :    برای در یاد ماندن نیاز به یادآوری داری .....      اجازه بده تا فراموشت کنند....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه مسخره موهای بدنو چجوری از ریشه بکنیم از دردش آدم میره اون دنیا که

عزیزم مگه از موم استفاده نمیکنین 

همون موهارو با ریشه در میاره دیگه یا میتونی بری اپلاسیون بعد از این محلول استفاده کنید این یه پیشنهاد بود خیلی ارزون اما با یه نتیجه ی فوق العاده حالا هر طور خودتون راحت ترید 

2731
برای از بین بردن موهای زائد اول موهارو از ریشه در بیار  بعد زنجبیلو با اب خیس کن تا خمیری ب ...

ممنونم عزیزم

سری بعد خواستی بزنی

سشوار بگیر رو باد سرد بهتره سوزش کمتر باشه

منم امتحانش میکنم ببینم چطوره

چون ۴ جلسه لیزر رفتم اون چیزی ک میخام نبود

من یچی میخوام که اصلا مو درنیات

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁
ممنونم عزیزم سری بعد خواستی بزنی سشوار بگیر رو باد سرد بهتره سوزش کمتر باشه منم امتحانش میکنم ببی ...

اره خیلیی کمک میکنه سشوار 😍

من اولین بار که زدم نتونستم خیلی تحمل کنم بیشتر از ۲۰ دیقه تقریبا رفتم شستم ولی زنجبیلو تا وقتی که سوزش داره یا تا ۳۰ دیقه بزار بمونه شاید اولین بار سخت باشه خودتو اذیت نکن 

تاثیرش عالیهههه

اگه انجام دادی نتیجه گرفتی حتما بهم خبر بده یه انرژی میشه برای ادامه دادن و تحمل سوزشش برای خودم😂

عزیزم وقتی پوستت شروع کرد به سوزش اصلا نگران نشو حساس ترین پوستاهم هیچ اتفاقی براشون نمیوفته 

تا هر چقد تحمل کردی بزار بمونه حالا اگه تونستی بیشتر نیم تا یک ساعت بزاری عالی میشه 

دوباره توضیح میدم چون حس میکنم توضیح قبلم کامل نبوده 

زنجبیل با اب که حالت خمیری گرفت بعد از اصلاح یا به هر صورتی که موهارو از بین بردی و حتی اگر موها از ریشه هم در نیاد بازم جواب میده هاا اصلا نگران نباش تا یک هفته بزن به اون قسمت ها 

بعد که موها در میاد میبینی چقدر رشدشون کند شده و چقدر نازک تر شدن احتمالا بار دوم همین روند یک هفته ای رو انجام بدی دیگه هیچ مویی نخواهی داشت😍😂

متن پیام شیوانا جونو میفرستم برات 

یه چیز دیگه هم هست و بگم کلا تخلیه اطلاعات میشم😁

ایشون دکتر لیزر زنجبیل هستن

که شمارو به صورت خیلی مقتدرانه از شر پولهایی که برای لیزر موهای زائد میدید رها میکنه

اول بگم استفاده از این ماده بسیار بسیار سوزنده و سازنده میباشد😕یعنی خییییییییییییییییلی میسوزه پوستتون و مهم نیست اصلا...تاول نمیزنه حتی اگر پوستتون حساس باشه ولی دق میکنید تا زمانی که بشوریدش.ولی انقدر تاثیرات شگفت انگیزی داره که نمیشه ازش گذشت.یکی از تاثیرات فوق العادش اینه که چین و چروکارو باز میکنه و اصطلاحا آب میره زیر پوستتون. و یهووووووو چنننننند سال جوون میشید اگر جوون هستید یهو نوجوان میشد😁اگر اینو بعد از استفاده از تخم مرغ استفاده کنید خیلی مفیده و کسی نیست که شمارو ببینه و تغییر رو متوجه نشه و شما تحسین رو تو چشماش نبینید...البته بگم تاثیر خوشگیتون موقتیه و بعد از یک روز ورما میخوابه ولی به درد مهمونی رفتن و اینا میخوره البته اصلا بعد نیست با استفاده مداومش تاثیرش همیشگی بشه.

در مورد مو هم من برای موی صورت استفاده کردم که دوستان در جریانن با اون روغن چه بلایی سر صورتم اومده بود و گوریل شده بودم. بعد از اصلاح به هر نحوی که انجام میدید یک هفته هر روز روزی یک ساعت ایشونو باید تحملش کنید.البته برای بار بعد متوجه میشد موها چقدر نازک تر و کمتر و دیرتر دراومدن. دفعه بعد هم دوباره یک هفته و احتمالا اینبار برای همیشه موها از بین میرن.برای من اینطور شده اگرم بعد یک سال دربیاد خیلی دیر و نازک و تک و توک.پس ارزشش رو داره.ولی انقدر خوشگل میشید که همینجوری بازم هوس میکنید هر روز اون سوزش رو تحملش کنید.

نحوه استفادش خیلی سادس

اینه که پودر زنجبیل رو میریزید تو یه نلبکی یا کاسه کوچیک و با کمی آب خمیرش میکنید.نباید ابکی باشه نباید سفت باشه.تقریبا باید شلتر از مایه کوکو باشه.با پودر و آب خودتون تنظیمش کنید.هرچی زیاد اومد میتونید فردا دوباره استفاده کنید.قشنگ رو کل پوست میزنید هرجا که دوست ندارید مو داشته باشه دقت کنید اطراف و روی ابرو نزنید.

بعد شروع کنید چند تا نفس بکشید و خودتون رو برای سوختن اماده کنید😁😁😁😁

بعدشم یه چیز بگیرید دستتون هی خودتونو باد بزنید و بدویید😁😁😁

البته دیده شده دوستانی اصلا نسوختن که پودرشون کهنه بوده یا پوستشون کلفت بوده.دیگه خودتون تشخیص میدید کدومشه.

بعد هم با آب حسابی سرد صورتتونو بشورید.میبینید قرمزه...خیلی خوبه چون کاملا خونرسانی میشه و این عااااااااااالیه

بعد از نیم ساعت شما میم.نید و یه عالمه خوشگلی.من البته بعدش که پوستم رو شستم بازم یه پنبه گلاب استفاده میکنم.اگر پوستتون خشکه بعدش بازم کمی روغن نارگیل استفاده کنید.

دوستان اننننننننننننننننننننقدر این دستورات شگفت انگیزه که اگر جای شما بودم همین الان میرفتم انجامش میدادم....روو لباتونم بزنید ورم میکنه و کمی قرمز میشه به صورت طبیعی و خوشگل طبیعی میشید و خواستگاراتون رو وقتی گفتن بدون آرایش ببینمت اینجوری استقبال کنید.

من خودم آرایش نمیکنم چون محجبه هستم و دائم هم وضو میگیرم برای همین تو خونه هی نمیشه ارایش کرد هی پاک کرد ولی با این روش طبیعی زیبا میشم و ذوق رو کامل تو چشمای همسرم میبینم که البته نمیفهمه چی شد که من بهتر شدم🤔

میشه ب منم بگی لطفاد؟

عزیزم کامنت قبلی روششو گفتم اینم تایپیکش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1501234/%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%82%d8%a8%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b5%db%8c%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b4%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7