2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم گلم خب بچه ها باهم متفاوتن.. ولی همین بالا اوردن نشون میده معدش اذیته طفلی

آره دیوونه شدم چند شبه هیچ جوره آروم نمیشه مگه رفلاکس از کی شروع میشه قبلش داشت ولی الان یی تابه

2731
آره دیوونه شدم چند شبه هیچ جوره آروم نمیشه مگه رفلاکس از کی شروع میشه قبلش داشت ولی الان یی تابه

آره میفهممت خیلی سخته فقط خودت میدونی چی میکشی.. از نوزادی میگیرن چون معده هاشون خیلی ضعیف و کوچیکه..

من یه شب تا خود صبح بیدار بودم فرداش سریع رفتم دکتر دارو خورد خداروشکر خوب شد.. 

بچه منم از بینی هم بیرون میاره پس قطعا رفلاکسه فردا ببرم دکتر. تو خواب هم زیاد جهشی از دهنش شیر میر ...

می‌دونی که چون شیر بالا میاره

موقع خواب حتما سرش به پهلو بذار 

جای خوابش هم شیب ملایم داشته باشه، 

بعد از هر بار شیر دادن هم که آروغ میگیری و.. حدودا ربع ساعت بصورت عمودی و تو بغلت نگهدار، تا شیر بره پایین

شربت‌های دل دردش هم بعد از شیر خوردن بده نه قبلش

داخل شربت و قطره و... هم طعم و عصاره نعناع نباشه× نعناع رفلاکس رو تشدید می‌کنه

صبوری بخرج بده و تا وقتی بالا میاره موقع خوابش خیلی مواظب تنفس اش باش

امیدوارم بزودی زود خوب بشه❤️

یه چادر رو وصل کن به دوتا مبل بچه رو همینجوری بزار روش بخوابه تاب بده زیرش هیچی نندازیا 

راحت میگیره میخوابه بغلای چادرم با یه گیره جمع کن نیوفته رو بچه.تاثیری ک این داره گهواره نداره