2733
2734
عنوان

بدبختتتت شدم ۱۶۰ میلیونمو الان از کارتم برداشت کردن😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2415 بازدید | 86 پست
فکرکن ببین کجاهارفتی خریدکردی کارت کشیدی اطلاعات کارتتو یکیشون کپی کرده رویه کارت دیگ چون اس ام اس ...

خب اگ‌ تو دستگاه پز کشیده، بیشتر از ۱۰۰ نمیتونم برداشت کنه الان ۱۶۰ تومن برداشت کرده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😭😭😭😭😭خدایا خودت کمکم کن

کارتت الان پیشت یانه

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
پیشمه

برو بانک پرینت بگیر معلوم میشه به حساب کی رفته

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

عزیزم من کارتمو گم کردم ده نیلیون توش بود بعد ازش کشیده بوددخرید   بعد ۹میلیون کارت ب کارت کرده بود من رفتم شکایت کردم بعد گفتن اگه خرید میکرد دستت ب جایی نمیرسید چون بی عقلی کرده کارت ب کارت کرده ردیابی کردیم بعد پیداش کردم توام دعا کن کارت ب کارت کنه وگرنه خرید  پیگیری نمیشه

عزیزم من کارتمو گم کردم ده نیلیون توش بود بعد ازش کشیده بوددخرید   بعد ۹میلیون کارت ب کارت کرده ...

زده خرید تو عکس از پیاماش

خوب چرا اون پول اولی که کم شد سریع کارتتو نسوزوندی؟اگر اینترنتی باشه با اپ بانک یا با اپای دیگه میتونستی سریع کارتتو بسوزونی یا منتقل کنی یه حساب دیگه ، چرا صبر کردی همه پولت رو بردارن، ...شاید از یه جایی خرید کردی کارت کشیدی یه دستگاهایی دارن کارتو کپی میکنن 

عزیزم من کارتمو گم کردم ده نیلیون توش بود بعد ازش کشیده بوددخرید   بعد ۹میلیون کارت ب کارت کرده بود من رفتم شکایت کردم بعد گفتن اگه خرید میکرد دستت ب جایی نمیرسید چون بی عقلی کرده کارت ب کارت کرده ردیابی کردیم بعد پیداش کردم توام دعا کن کارت ب کارت کنه وگرنه خرید  پیگیری نمیشه