2733
2734
عنوان

.چله سوره الرحمان.

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 471 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوست قشنگم🎀 امیدوارم حالت خوب باشه 🥰💋 عزیزم چله سوره الرحمان از امروز که ۳۱ اردیبهشت و روز ...

سلام عزیزم من واقعا شرمنده ام اصلا حواسم نبود این چند روزه آنلاین نشدم که بخونم فکر نمی‌کردم لیست تکمیل شده باشه میشه این چند روزه که نخوندم رو یه جا به نیتشون بخونم؟

شرمنده دوستان حلال کنید

تکیه کردم به خودم چون دگران رهگذرند...
لطفاً برا معصومه دعا کنید موانع ازدواجش رفع بشه 

سلام گلم گروه ختم قران دوروزی یک جز برای حاجت روایی اگه امکان بود شرکت کنید یه چندنفر کمه برای شروع ختم ممنونم🙏لینک تاپیک اخرم 

متعهدم به عشقت تاپای جان🫀🤍
سلام عزیزم من واقعا شرمنده ام اصلا حواسم نبود این چند روزه آنلاین نشدم که بخونم فکر نمی‌کردم لیست تک ...

سلام عزیزم ایرادی نداره

فلن به نیت براورده شدن حاجت نفر ششم بخون

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

روز ششم✅️

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها اگه نظم چله رو بهم بزنید ونخونید‌ مدیون ۳۹نفر میشین به شخصه حلال نمیکنم که وسط راه جا بزنید

من قبل این ک چله شروع شه‌ به همتون‌تاریخ شروع رو‌گفتم

اگه تاالان نخونید ایرادی نداره

ولی بعدش حتما بخونید وهمینجا بگین

قراره چله زیارت عاشورای چهل شهیدم شروع کنم

ولی شرایطش با چله الرحمان فرق داره باید هرروز اطلاع بدین که خوندین اگه‌کسی پایه بود بهم درخواست دوستی بده که اسمشو تولیست بنویسم

سلام قشنگای من🦋 

روز ۷ چله سوره الرحمان رو میخونیم به نیت حاجت روایی🎀کاربر خانم گل یا زهرای عزیز🎀

وثواب سوره رو به شهید ابراهیم همت عزیز هدیه میکنیم

ان شاء الله به حق مظلومیت شهید همت خانم زهرا و دوستانی که توچله شرکت کردن قبل تموم شدن چله حاجت روا بشن🌿

2706