2733
2734
عنوان

فردا میرم حرم امام رضا (ع)

252 بازدید | 43 پست

ان شاءالله فردا نوزاد ۴۰ روزه ام رو میبرم پابوس آقا

ان شاءالله دامن هر کی بچه میخواد سبز بشه.

هر کی مستاجره خونه بگیره. 

ماشین دار شدن همممه پیاده ها و موتوری ها...

بقیه دعا هارو شما بگید...

میگن دعا در حق بقیه میگیره

نزدیکیم به تولد آقا....

مثل اخرین روز شهریوره همه ترسم اینه بره بگذره دلم بانگاهش گلاویز شد چشاشو یه ان بست پاییز شد.

با کسی که خیلی خیلییی دوسش دارم ازدواج کنم😭🥀

و فقط برای یکبارم که شده زیارت حرم  امام رضا قسمتم بشه❤

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

برای نینی دار شدن من دعا کنید،قبول باشه زیارتتون

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️

پیشاپیش زیارت قبول سلام ما رو هم برسون  آقا که ما رو قابل نمیدونه بطلبه شما جای ما نائب الزیاره باشید 

اسمم زینب دعا کن خدا بهم رزق و روزی حلال بده و آزمون استخدامی قبول بشم 

نی نی تون هم انشاءالله زیر سایه خدا و امام رضا و شما عاقبت به خیر بشه و عمر با عزت داشته باشه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2706