2733
2734
عنوان

خواهر گرامیم فتنه به پا کرد 😵‍💫

515 بازدید | 39 پست

متاسفانه خانواده من یه اخلاق بدی دارن وقتی از یکی ناراحت میشن میرن پشتش به اون یکی میگن

به خود طرف حرفی نمیزنن

مثلا برفرض اگر داداشم از من ناراحت شه میره به همه میگه جز خودم

پیش من خیلیا حرف میزنن

من این وقتا توجیه میکنم میگم نه اینجوری نیست و فلان

یا فقط گوش میدم بیخیال میشم ب کسی هم نمیگم که فلانی اینو گفت

چون اگر بع ابجیم بگم مثلا فلانی این حرفو زده یا میره بهش میگه بعد خودم میشم ادم دهن لق

یا خب میریزه تو خودش به مرور کینه میشه از طرف بدش میاد

حالا ابجی خل من رفته حرفای همه رو به همه گفته

مثلا ب داداشم گفته که ابجیم چیا پشتش گفته

به ابجیم حرفای داداشمو گفته

به اون یکی داداشم حرفای این زنداداشمو گفته

خلاصه گند زد ناجور 

حرفای خودشم لو رفت این وسط خودشم لو دادن😵‍💫

توهین نکنین لطفا 

میدونم خانوادم سمی هستن و من خیلی داغونم واقعا

هرچی هم میگم بهشون نمیفهمن... 

راهکاری چیزی ندارید؟ حس میکنم سرم پر از حرفه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط پشت کسی حرف نزن و حرف بقیه درباره خودت رو به پشم بگیر اینطوری تورو آدم حساب میکنن و با تو اوکی میشن همه، هرکس هم اومد پیشت از کسی بد بگه راهنماییش کن و دعوا رو کم کن 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
یه مهمونی بگیرید همه حرفاتونو رو در رو با هم بزنید

همین شد امشب 😵‍💫🫨

بعد این وسط بعضیا ترو خشکو سوزوندن

من بدبختم این وسط کشیدن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

خانواده ی شوهر منم اینجورین و من بهشون میخندم فقط‌ البته اونا بعد کلی خبرچینی و نمامی خود طرف رو هم میکشن وسط ب ۷ شیوه ی سامورایی جرش میدن

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
هیچی عزیزم آرامش و توضیح دادن

تلاش میکنم

ولی دوست دارم دور شم

دنبالش نگیر کوتاه بیا بلاخره شخصیتا واسه هم مشخصه

نه دنبالش نیسم میخوام تموم شه خیلی بده بخدا 

حرفاتو رو کاغذ بنویس بعد کاغذ رو پاره کن بنداز دور

وای این خوب باید باشه مرسی عزیزم

راهکار اینه که از همدیگه عذرخواهی کنید و ازین ببعد حرفاتونو به خود طرف بگید اگه نمیتونید بهش رودر رو بگید اس ام کنید و بگید مثلا امشب اینو گفتب من ناراحت شدن نه اینکه با اخلاق بد بگید به هم این قول و بدین و برید برا هم یه هدیه کوچولو بخرید از دل طرف دربیارید

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺