2752
2734
عنوان

کارای شوهرم

193 بازدید | 16 پست

تا الان اینجوری نبود ی مدته کلا رو اعصابه ی کاری رو هزار باید بگم تا انجام بده ولی بقیه تاقبل اینکه چیزی ازش بخوان زودتر انجام میده دیگه خستم کرده صبرم زیاده اما دیگه کم آوردم بقیه رو بیشتراز من قبول داره ی حرفی میزنم واسش باد هواس امشب بهش گفتم ی فیلم خارجی بگیره اسمش گفتم باحالتی که من هیچ بلد نیستم اومده میگه مرده گفته این اسمش نیست اسمش ی چیز دیگس گفتم داره اشتباه میکنه برگشته میگه اون سرش میشه یاتو هیچی نگفتم اومدم خونه دیدم فیلم ایرانیه بهش گفتم دیدی من هرچی میگم قبول نداری ولی بقیه ی حرفی بزنن باور میکنی ب معنای واقعی خسته شدم تحملش سخته برام اگه دوسش نداشتم ی ثانیه تحملش نمیکردم ب احترام روزای خوبی که داشتم موندم هیچی درست نکردم اومدم تو اتاق گرفتم خوابیدم همیشه اونی کوتاه میاد منم همیشه اونی که باید بساز باشه درک کنه منم هیچ درکی نداره 

ببین فقط محبت جوابه‌.شاید بخواد تلافی کنه..تو برعکسِ اون تاییدش کن.آروم باش..هرچی گفت بدخلق نشو‌..ب شوخی بگیر بحثو ‌. (مثلا بهش بگو تو ک منو تایید میکنی. یه حس خوب میگیرم..بهم آرامش میدی.خیلی خوبه ک تکیه گاهی برام..)جملاتی بگو ک حس کنه در قبالت‌ مسئولیت داره تا خوشبختت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهر منم اینجوریه اینقدر بی محلش کردم و ریدم بهش تا درست شد

خودم حس میکنم چون دلم بهش سوخته زیادی بهش بها دادم اینجوری شده دقیقا عین ی بچه ۵ ساله هست که هیچی نمیفهمه 

ببین فقط محبت جوابه‌.شاید بخواد تلافی کنه..تو برعکسِ اون تاییدش کن.آروم باش..هرچی گفت بدخلق نشو‌..ب ...

فایده نداره هرچی بها دادم هرچی محبت کردم فکر میکنه وظیفس همیشه خودشو بالاتر از من میدونه اگه من ی کار غیرممکن رو انجام بدم ب چشم نمیاد ولی خودش اگه ی سوزن نخ کنه انگار دنیارو جا ب جا کرده

خودم حس میکنم چون دلم بهش سوخته زیادی بهش بها دادم اینجوری شده دقیقا عین ی بچه ۵ ساله هست که هیچی نم ...

اره مثه منی،برین به هیکلش و بی محلش کن بگو فک کردی کی هستی اینقدر خودتو اطرافیانت و دسته بالا میگیری بهش بگو به یه ورمم نیستی که اینقدر ادا درمیاری

طرف به خودت احترام نمیذاره بعد تو به احترام روزای قبل موندی؟!

احمقم الان فهمیدم چرا همه میگن ازدواج فایده نداره چون غیراز بشور بساب و اعصاب خوردی چیزی نداره هر روز باید بایکی که خانوادش عرضه نداشتن تربیتش کنن سروکله بزنی 

احمقم الان فهمیدم چرا همه میگن ازدواج فایده نداره چون غیراز بشور بساب و اعصاب خوردی چیزی نداره هر رو ...

ببین به رفتارای خودت دقت کن ببین چه کارایی تا الان کردی؟مثلا اگه محبت زیادی کردی خب کمترش کن 

اگه محبتت کم بوده بیشترش کن 

الان محبتو مثال زدم ولی در کل رفتارت اگه تا الان درست بود همچین نتیجه ای نمیداد پس یه مقدار توی رفتارت تغییر ایجاد کن  

اره مثه منی،برین به هیکلش و بی محلش کن بگو فک کردی کی هستی اینقدر خودتو اطرافیانت و دسته بالا میگیری ...

از امشب ب بعد همینه دیگه کوتاه نمیام بفهمه اگه همه چی تاالان خوب بوده بخاطر صبر من بوده نه بخاطر اوت

فایده نداره هرچی بها دادم هرچی محبت کردم فکر میکنه وظیفس همیشه خودشو بالاتر از من میدونه اگه من ی کا ...

عزیزم بهتره به یه مشاور خانواده حتما مراجعه کنی‌.الکی زندگیتو‌ خراب نکن..انشالله ک درست میشه

از امشب ب بعد همینه دیگه کوتاه نمیام بفهمه اگه همه چی تاالان خوب بوده بخاطر صبر من بوده نه بخاطر اوت

ببین من همش کوتاه اومدم نشد الان یکساله دارم برای هرچیزی که میخوام میجنگم و دعوا میکنم طرفمم دیگه اینقدر منو هالو فرض نمیکنه

ببین به رفتارای خودت دقت کن ببین چه کارایی تا الان کردی؟مثلا اگه محبت زیادی کردی خب کمترش کن  ...

رفتار ملاک نیست بعضیا عین گربه میمونن بهشون خوبی کنی خودشو پادشاه میبینه بعضیام عین سگ وفادارن ی تیکه نون بزاری جلوش فکر میکنه تو پادشاهی 

ببین من همش کوتاه اومدم نشد الان یکساله دارم برای هرچیزی که میخوام میجنگم و دعوا میکنم طرفمم دیگه ای ...

بی لیاقت ترین موجود روی زمین فقط مردا هستن فکر میکردم این یکی فرق داره ولی لنگه همن هرچی خوبی کنی تهش همینه خودشو بالاتر میبره