2733
2734

سلام 

من با دخترخالم(نسترن) صمیمی بودم یه مراسمی خونمون گرفتیم اینم بود دوست من ازش خوشش اومد برای برادرش به من گفت من بهش زنگ زدم اولش گفت نه ازدواج نمیکنم و از این حرفا من گفتم این خوبه پولداره خانواده داره حالا یه بار ببینش گفت باشه 

هستید بگم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خلاصه رفت دیدش و بیرون و رستوران و کافه اولش گفت اینه و‌اونه منم‌گقتم بابا موقعیتش خوبه لگد به بختت نزن ( یکبار عقد کرده جدا شده) گفت باشه تا اینکه خیلی باهم صمیمی و جیک تو‌جیک شدن و اصلا به من چیری نمیگفت از رابطه و کاراشون منم ناراحت شدم که چرا نمیگه همش خودم باید میپرسیدم چی شد؟ کجا رفتید؟ چی گفتید؟

بعد من ازش سراغ نگرفتم اونم همش میگفت چرا نیستی ولی بازم چیزی نمیگفت از پسره بهش گفتم رفتی مشاور گفت اره سه بار رفتیم( با اینکه قبلش همش میپرسیدم‌کی میرید ) گفتم‌چرا نگفتی گفت نپرسیدی گفتم‌من که پیگیر بودم خوب تو بگو خلاصه گفت نه و از این حرفا تا دیشب

خلاصه رفت دیدش و بیرون و رستوران و کافه اولش گفت اینه و‌اونه منم‌گقتم بابا موقعیتش خوبه لگد به بختت ...

برای همین هیچوقت کسی که آشنا معرفی می‌کنه رو قبول ندارم

چه لزومی داره به شما بگه چه اتفاقی میفته؟

خلاصه رفت دیدش و بیرون و رستوران و کافه اولش گفت اینه و‌اونه منم‌گقتم بابا موقعیتش خوبه لگد به بختت ...

خب این عیبی نداره دیگه 

نباید که همه جزییات و تعریف کنه 

همین که می‌گفت اوکی شدن یا نه بسه بنظرم