2733
2734
عنوان

شوهرم رو دوست ندارم ...

694 بازدید | 18 پست

به نظرتون بخاطر اینه که اذیتم کرده ؟

یا اینکه نتونسته دلم رو بدست بیاره ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازدواج سنتی بوده؟

نه عشقی بود ولی بعد ازدواج از سمت من سرد شد 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
چ اذیتی

تو زندگی پیش میاد جر و بحث و ...

اعصاب خوردی 

الان حتی اون شوهری هم که خوبه نمیشه دوسش داشت اونقدررر که زندگی پیچیده شده 

شوهر منم بد نیست ولی نمیتونم دوستش بدارم 

شوهر منم بد نیست ولی نمیتونم دوستش بدارم 

خوب سخت نگیر بنظرم زیاد به بدیهاشفکر نکن یکم یه مدت روی هپبی هاشمتمرکز شو حتی اگه کوچیکه اینجوری یکم مهرش به دلت میشینه مثلا اینکه خونه زندگی برات ساخته خرجی میده مثلا محبت داره یا این چیزای جزعی حتی

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
خوب سخت نگیر بنظرم زیاد به بدیهاشفکر نکن یکم یه مدت روی هپبی هاشمتمرکز شو حتی اگه کوچیکه اینجوری یکم ...

باور می‌کنی همه چیزش رو مخمه 

با اینکه ته دلم ، براش ناراحت میشم 

ولی دست خودم نیست 

نمیتونم باورش کنم 

باور می‌کنی همه چیزش رو مخمه  با اینکه ته دلم ، براش ناراحت میشم  ولی دست خودم نیست  ...

نمیدونم دقیقمشکلشچیه که بخوام دقیق تر از این راهکار پیشنهاد بدم ولی اگه کلا رو مخته و هیچ رفمه نمیخوای و نمیتونی دوسش داشته باشی بنظرم یه مدت خودتو سرگرم کارای دیگه کن بالاخره هر خانمی یه کاری یه آموزشی یه چیزی برای سرگرم کردن خودش میدونه پیدا کنه با این کار سرگرم خودت میشی و کمتر به اون و کاراش فکر میکنی

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
نمیدونم دقیقمشکلشچیه که بخوام دقیق تر از این راهکار پیشنهاد بدم ولی اگه کلا رو مخته و هیچ رفمه نمیخو ...

خودش خانوادش زیادی بیخیال هستن 

و قیافه میگیرن 

اره دارم خودمو با درس و کار سرگرم میکنم ولی 

بازم نمیشه اومدم تهران خوابگاه هستم دانشجو ام 

بهم زنگ زد گفت دلت تنگ شده بیام دنبالت 

گفتم نه تا تیر ماه نمیام .. گفت مگه میشه 

دلتنگ نشده باشی..

خودش خانوادش زیادی بیخیال هستن  و قیافه میگیرن  اره دارم خودمو با درس و کار سرگرم میکنم ...

عقدی یا ازدواج کردی با هاش زندگی تشکیل دادی؟ یعنی واقعا خوابگاه بودن از خونه خودت و کنار شوهرت بودن بهتره؟؟؟؟ من که حتی هونه مامانم اینارو هم یه لحظه به خونه خودم ترجیح نمیدم با اینکه یکمی دلسرد شدم از شوهرم و علاقمون کم شده البته که داشتن بچه هم هیلی خیلی مهمه که باعث شده زندگیم با شوهرم متصل تر بشه