2752
2734
عنوان

روفرشی کشدار

67 بازدید | 11 پست

سلام من چند هفته پیش روفرشی کشدار خریدم واس فرشمون قبل خریدم خیلی پرسیدم جمع نمیشه گفتن نه.بعد الان که گذاشتیم لبهای فرش همیشه بلند میشه در اتاقمون بازنمیشه.یعنی راهی هست بشه کاری کرد لبهای فرشم بلندنشه؟

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

کشش رو درست بنداز و قشنگ فرش بنداز تو اون گوشه ای که برای فرش تنظیم کردن تو رو فرشی 

بعد یه چیز سنگین بذار اون قسمت درس میشه کم کم 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجورین دیگ   هرجا دیدم همینه

واس تواشپزخونم خیلی خوبه تکون نمیخوره اما واس توهال بد در اومده بنطرت بخاطر جنس فرش نیست واس هال جدید خریدم نازکه واس اشپزخونه واس جهازمه کلفته روفرشیشم تکون نخورده

2731
کشش رو درست بنداز و قشنگ فرش بنداز تو اون گوشه ای که برای فرش تنظیم کردن تو رو فرشی  بعد یه چی ...

اخه چیز سنگین نمیشه کذاشت اون قسمت جلوی در وردی هال هست اونطرفشم تی وی روم چیزی نمیشه گذاشت روش

منم دارم تا وقتی روشون زیاد رفتو آمد نیست تکون نمیخوره خوبه ولی وقتی زیاد رفت امد میشه مدام باید تنظیم کنم یه طرفشون گوشه ها جمع میشه مسخره هم میشما ولی تاوقتی دخترم کوچیکه مجبورم باشه روفرشی

منم دارم تا وقتی روشون زیاد رفتو آمد نیست تکون نمیخوره خوبه ولی وقتی زیاد رفت امد میشه مدام باید تنظ ...

اخه من سه تا بچه کوچیک دارم رفتوامد هست دیگه مجبورم روفرشی بذارم اگ ادم بچه نداشته باشه اصلا نمیذاره چیزی قشنگی فرشم بپوشونه

فکر نمنم چون بخاطر سبک بودن فرش گوشه اش بالا میره  حالا هرجور خودتون میدونید بهتره

میترسم درهم برش بزنن نمای در هم خراب بشه اما این اوکی نشه باز.فرش بکشم وسطتر چی🥴🤨بازم تانصف بیاد در باز نمیشه یعنی؟!اصلا خل شدم شوهرمم هی میکه جمعش من والا من پولش تاره دادم یه هفته هم نشده