2733
2734
عنوان

داداشم عاشق یه دختری هست

321 بازدید | 14 پست

چندین سال عاشقش هستش 

و همه جوره به پاش وایساده 

ولی دختره از این مغرور هاست 

که با هیچکس آشنا نمیشه 

دختر خیلی خوبیه 

داداشم رو فالو نداره 

ولی استوری های داداشم رو مرتب میبینه 

به نظرتون این پیگیری هست 

میشه گفت از داداشم بدش نمیاد ؟

یه حس خوب حتی 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

پیگیره 

شما فکرشو کن کراش چند سالم پیشنهاد داد جوری رفتار کردم که ازش متنفرم گفتم پیام نده بلاکت میکنم  

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خب اگر داداشت دل پیشش اونم پیگیره برید با مادرت یه جلسه اجازه اشنایی بگیرید ،شماره همو داشته باشن همو درک کنن اگر خوششون نیومد خب خودشونو عذاب ندن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
پیگیریش خیلی ضایس 😂 فالو نداره هی چک می‌کنه؟

اره مرتب چک می‌کنه ولی چیزی نمیگه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
پیگیره  شما فکرشو کن کراش چند سالم پیشنهاد داد جوری رفتار کردم که ازش متنفرم گفتم پیام نده بلا ...

یعنی دختره خوشش میاد ؟

خب اگر داداشت دل پیشش اونم پیگیره برید با مادرت یه جلسه اجازه اشنایی بگیرید ،شماره همو داشته باشن هم ...

قبول نمیکنه بریم خواستگاری 

قبول نمیکنه بریم خواستگاری 

خواستگاری نیست که اشناییه 

در حدی که جدی برید با حضور خانواده شماره بگیرید 

اگر دختر خانواده داری باشه توقعش اینه برادرت با خانواده اقدام کنه نه مثل دختر خیابونیا تو خیابون شماره ردو بدل کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خواستگاری نیست که اشناییه  در حدی که جدی برید با حضور خانواده شماره بگیرید  اگر دختر خان ...

گیر آوردن آدرس دختره خیلی سخته 

چیکار کنیم 

داداشم اهل دوستی خیابونی و غیره نیست 

از اول بهش گفت قصدم ازدواج‌ ولی دختره گفت نه 

گیر آوردن آدرس دختره خیلی سخته  چیکار کنیم  داداشم اهل دوستی خیابونی و غیره نیست  ...

خب تو بهش تو اینستا پ بده ادرس بگیر بگو خواهرشم شماره خونه بده با مادر هماهنگ کنیم برای جلسه اشنایی ،گفت خواستگار نمیخوام 

بگید اشناییه زیر نظر خانواده خواستگاری نیست که بخوایم تحت فشارت بذاریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب تو بهش تو اینستا پ بده ادرس بگیر بگو خواهرشم شماره خونه بده با مادر هماهنگ کنیم برای جلسه اشنایی ...

بارها پیام دادم جواب نداد خیلی مغروره 

بارها پیام دادم جواب نداد خیلی مغروره 

شاید مشکلی داره وگرنه خواستگاری زو میزاشت نعایت جواب منفی میداد 

به نظرم این وسط یه چیز عجیبه

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
شاید مشکلی داره وگرنه خواستگاری زو میزاشت نعایت جواب منفی میداد  به نظرم این وسط یه چیز عجیبه

اره شایدم مطمئن نیست از داداشم