2752
2734
عنوان

باشوهر بداخلاقم‌چجوری رفتارکنم

196 بازدید | 12 پست

بچه ها توروخدا یه راهکاربدین.افسردگی گرفتم دیگه خستم نمی‌کشم مدتها بود درد سینه داشتم فک میکردم دورازجونم سرطان گرفتم امروز رفتم دکتر گفت بیماری اضطراب داری باید بری پیش روانپزشک .شوهرم از عصر تا آخرشب سه چهار بار گفته منو باش ازصبح بخاطرع تو اسیر این دکتراون دکترم همش منت همش سرکوفت دیگه خستم اصلا منو نمی‌بینه حسرت به دل موندم با دخترمون مثل یه بابای مهربون صحبت کنه همش جیغ و داد بگید چیکار کنم لطفااااا

اکثرشون همینن.

منم دارم با یکی از همینا زندگی میکنم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
اکثرشون همینن. منم دارم با یکی از همینا زندگی میکنم.

بخدا به هر دری میزنم بسته هس دست خودم نیس شب تا صبح فکرو خیال.اصلا یه جوری شدم که تا میخواد حرف بزنه انگار سرب داغ میریزم سرم به قدری ازش متنفرشدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این جور آدمااینجور بودن هستن و خواهند بود 

رو خودت کار کن بی خیال باش حرفایی ک طعنه هایی ک میزنه رو نشنیده بگیر . و مهم تر از همه پذیرش داشته باش بپذیر که همسرم اینه و عوض بشو نیس پذیرش داشته باشی هم اعصابت راحته هم اذیت نمیشی هم بچت کمی آرامش داره  

2731
این جور آدمااینجور بودن هستن و خواهند بود  رو خودت کار کن بی خیال باش حرفایی ک طعنه هایی ک ...

طفلی دخترم درد من فقط دخترمه همش رو اعصاب اون راه می‌ره آرامشم ازش گرفته طفلی فقط هفت سالشه چند روز پیش گفت مامان کاش بابام نبود مامان یکم دیگه تحمل کن من کلاس دوازدهم که شدم ازاین خونه بریم.دلم هم شکست از شوهرم هم حالم از خودم به هم خورد که چرا با ازدواجش و بچه آوردم دخترمو بدبخت کردم هم قلبم تیکه تیکه شد برا دخترم

بخدا به هر دری میزنم بسته هس دست خودم نیس شب تا صبح فکرو خیال.اصلا یه جوری شدم که تا میخواد حرف بزنه ...

منم. یعنی اکثر زنهایی که همچین شوهرایی دارن افسردگی دارن. خود من چند ساعت قبل اومدنش به خونه استرس میگیرم حواس پرت و دست و پاچلفتی میشم. عرق میکنم میلرزم. اصلاً یه وضعی. خسته شدم...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
منم. یعنی اکثر زنهایی که همچین شوهرایی دارن افسردگی دارن. خود من چند ساعت قبل اومدنش به خونه استرس م ...

خدا شرشونو کم کنه همش هم فک می‌کنه ایده آل نرینه.اصلا یه جوری اعتماد به نفس منو گرفته همش هرکاری میگم میگه نمیتونی ازپسش برنمیای همش بتمن لجه امروز از لج‌من به دخترمون میگه دخترو چه به درس خواندن همین که دیپلم بگیره کافیه بعدم میدید من حرص میخورم هر خندید منم گفتم حتی شوخیشم قشنگ نیس این حرف تو دهن بچه میمونه

خدا شرشونو کم کنه همش هم فک می‌کنه ایده آل نرینه.اصلا یه جوری اعتماد به نفس منو گرفته همش هرکاری میگ ...

پاسوز بچه ایم.

منم دلم واسه بچم میسوزه وگرنه پی همه چیو تنم می مالیدم و میرفتم.

پاسوز بچه ایم. منم دلم واسه بچم میسوزه وگرنه پی همه چیو تنم می مالیدم و میرفتم.

آخ آخ دقیقا فقط دوست ندارم بچم حس کنه پشتش خالیه چون دختر پشتش به پدرش گرمه حالا هرچقدم پدرش پدری نکنه براش.دعا کنید منم اینقدر قدرت داشته باشم که بتونم بار این مشکل و به دوش بکشم باهم اینقدر قدرت داشته باشم که بتونم این آدمو از زندگیم بندازمش بیرون

چرا مگه زیر نظرت داره 

نه که زیر نظر بگیره. کلاً خودشم نمیدونه از زندگی چی میخواد. بچه ننه ست دهن بینه هیزه. یه زن خوشگل هرجا ببینه مجازی یا واقعی شروع میکنه ایراد گرفتن از زندگی و من و بچه.

خانوادش کنترلش میکنن در عین حال آدم هم حسابش نمیکنن و... در کل حرصش رو از هما جا سر من خالی میکنه

نه که زیر نظر بگیره. کلاً خودشم نمیدونه از زندگی چی میخواد. بچه ننه ست دهن بینه هیزه. یه زن خوشگل هر ...

هرچی بود تو خنثی باش یعنی برات مهم نباشه اینجوری ادم راحته نترس خدا همه را افریده قدرتی بالاتراز قدرت خدا نیست  ان شا الله دلت ارامش داشته باشه