2752
2734

من یه دختر ۲۰ سالم اول جونیمه خواهش میکنم نسبت به هم بی تفاوت نباشیم کسیو ندارم باهاش حرف بزنم به اینجا رجوع آوردم بی تفاوت نباشید حالم خیلی بده کمک میخوام 

من نه میتونم تنها باشم نه میتونم تو جمع باشم انقدر گاهی عصبانی و پرخاشگر میشم از ترس طرد شدن درک نشدن حفاظت از خودم که تموم تمرکزم از بین میره تموم آرامشم که باید روز ها تلاش کنم برگرده از بین میره همین آدما باعث پرخاشگری من میشن نه میتونم تو تنهاییم غرق شم چون حالم خیلی بده دیونه میشم تو تنهایی نه میتونم تو جمع باشم یا خودم خودمو دیونه میکنم یا آدما منو همیشه احساس خستگی میکنم خسته از صبح بودن کلا صبح ها بی انرژیم خسته از افکارم از خودم که کارام رو به تعویق ميندازم بخاطر اینکه برام درد ناکه میدونم باید برم تو دلش اما شرایط تنهایی یا تو جمع بودن رو ندارم گیر کردم خستم از آدما از خودم همش خود خوری میکنم عذاب وجدان دارم که زمان. و روز هام داره میره شرایط روانشناس ندارم حس میکنم عمرم داره طلف میشه چیکار باید بکنم افسردگی هم شاید داشته باشم من میخوام از این وضعیت خارج بشم اگه خارج بشم افسردگی پرخاشگریم همه چیز حل میشه الان فقط بین تنهایی و اجتماع و اوضاع خودخوری کردن هام گبر کردم کمکم کنید 

وای ببین منم دقیقااااااا همینم اگه کسی چاره ای چیزی گفت به منم بگید

چندین بار نوشتم این موضوع رو اما مثل اینکه تا موضوع خیانت تجاوز زن دوم سوم نباشه مردم کمک نمیکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما باید بری باشگاه یه رشته در تحرک مث والیبال تو اشنا ها دیدم ک‌اثرداشته

اون اشنا ک خیلی برام عزیزه گوشاش سنگین بود و چشماش ضعیفن همین مشکلای شما رو داشت باشگاه خوبشکرده

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2731
شما باید بری باشگاه یه رشته در تحرک مث والیبال تو اشنا ها دیدم ک‌اثرداشته اون اشنا ک خیلی برام عزیز ...

بآنگاه میرفتم از بس وسط باشگاه فکرم میرفت این ور اون ور خسته شدم و خودم دیگه گفتم یکم بشینم خونه باخودم دو دوتا چهار تا کنم اوکی شم بعد برم چون بدتر حالمو تمرکزم و ازم می‌گرفت خستگی برام میزاشت 

چندین بار نوشتم این موضوع رو اما مثل اینکه تا موضوع خیانت تجاوز زن دوم سوم نباشه مردم کمک نمیکنن

بنظرم اولین اقدام میتونه ورزش و فعالیت بدنی باشه بی تحرکی ادمو داغون میکنه. داشتن یه هدف. تلاش برای اون خیلی میتونه حال و روزتو تغییر بده

بنظرم اولین اقدام میتونه ورزش و فعالیت بدنی باشه بی تحرکی ادمو داغون میکنه. داشتن یه هدف. تلاش برای ...

میرفتم از بس وسط باشگاه فکرم میرفت این ور اون ور خسته شدم و خودم دیگه گفتم یکم بشینم خونه باخودم دو دوتا چهار تا کنم اوکی شم بعد برم چون بدتر حالمو تمرکزم و ازم می‌گرفت خستگی برام میزاشت 

بآنگاه میرفتم از بس وسط باشگاه فکرم میرفت این ور اون ور خسته شدم و خودم دیگه گفتم یکم بشینم خونه باخ ...

به این ایدی پیام بده تلگرام برات دوره میفرستم 

gelori_admin

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

اینجا همینه

اگه میتونی برو روانپزشک

یا سعی کن یه هدفی چیزی پیدا کنی که براش تلاش کنی سرت گرم شه یادت بره همه چی

من بدترین رپزامو با ورزش گذروندم حالمو اون میتونه خوب کنه با مطالعه

من شدیدا مطالعه میکنم 

ورزش میکردم الان افکارم دمور از روزگارم در آوردن هیچ کاری نمیتونم بکنم تو بعد سیاه و سفید گیر کردم نه تنهایی نه جنع بخاطر شخصیت میانه گرامم هست 

اینجا همینه اگه میتونی برو روانپزشک یا سعی کن یه هدفی چیزی پیدا کنی که براش تلاش کنی سرت گرم شه یا ...

هدف دارم خستگی و تو تو تا حالت متفاوت یعنی جمع و تنهایی گیر کردم اذیتم میکنه 

هدف دارم خستگی و تو تو تا حالت متفاوت یعنی جمع و تنهایی گیر کردم اذیتم میکنه 

ببین یه مشاوری بود. بهم میگفت هدف چیزیه‌که داری براش تلاش میکنی و میدونی بهش میرسی

اینایی که شماها دارین هدف نی ارزو عه . اینکه بشینی‌ یه گوشه بگی دلم‌مبخواد اینجوری بشه هدف نی