2752
2734

من ۱ ساله ازدواج کردم امدم شهر دور مادر پدرمو تهران هستن خواهرم طلاق گرفته آمد خونه بابام خواهر خوبی ندارم از وقتی طلاق گرفته داره عقده زندگیشو رو سر ما تلافی میکنه  بلا نبود این زن سر من نیاره الانم نمیتونم حتی به خونمون زنگ بزنم دلم تنگ مادرمه برای اینکه ی دقیقه کنارش بنشینم برام دعا میکنید مامانم زود تر بیبنم منم دعوتتون میکنم مشکل هاتون حل بشه نمیتونم بخوابم دلشوره دارم نکنه خواهر روانی بلایی سر مادرم بیاره دعا کنید این خواهر بلا نسبت شفا بگیره یا بمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی زنگ میزنم میخوام فقط با مادرم حرف از خواهرم متنفرم اذیتم میکنه فقط فش میده 

بار ها بار ها پیغام داده باهاش حرف بزنم ولی از دستش حتی نفسش هم متنفرم هیچ وقت حلالش نمیکنم جون یک داره ی بار سرش سنگ نمیخوره روز به زور داره پرو تر پرو تر میشه همش زیر ابی میره گلو میزنه دعوا راه میندازه فقط خلاف میکنه خیانت میکنه مثل آب خوردن 

ای بابا من خواهر ندارم همیشه غصه میخوردم  این که خیلی بده

بیبن بعضی ها خواهر خوب دارن بدبختی من و مادرم مخصوصا مامانم ی جادوگر نصیب شده اما در کل خواهر به درد نمیخوره برای من که خودروهایی ازم سوعه استفاده کرده و از تمام بدی های که کرده میشینه برام میگه و من احساس بدبخت بودم بهم دست میده شدم انتر منتظر ی یک کثیف نجس

عزیزم خواهرت مشکل داره معلومه خدا به راه راست هدایتش کنه بیچاره مادرت که باید باهاش بسازه

سر ازدواج اولش شوهرش بهش خیانت کرده اینم ی دختر احساسی میخواست خودکشی کنه بعد رفت با انواع اقسام مرد مرد ها دوست شد خودشو کلا مسج کرده خیلی غصه میخوردم ولی کتری از دستم برآوردند من تا وقتی خونه بودم همش کیس گیس کشی بود تازه با پسر خالم‌نامزد بودم بهم زدراحت